Terazi Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Terazi Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Mutlaka her erkeğin bir uzak durulması gereken özelliği vardır. Ancak burçlar arasında en çok maddeyi terazi burcu erkeğine yazabiliriz. Hayatınıza bir terazi burcu erkeği almadan önce kesinlikle okumanız gerekiyor. Başlıyoruz…

1- Berbat yalancılar!


Usta yalancı olmaları daha mı iyi? Evet, daha iyi. En azından gözünüzün içine baka baka yalan söyleyen bir adamın o an yalan söylediği anlamamak daha iyidir. Asla yalan söylememesi gereken insanlar olmalarına rağmen bu huylarından da vazgeçmezler.

2- Palavra palavra!


5 lafından 4 tanesini direk eleyin ve geriye kalan 1 lafı içinde biraz düşünün. Saniye başına palavra atmak bu arkadaşların en büyük hobisi diyelim.

3- Dilbaz!


Çeneleriyle tavlayamayacakları kadın sayısı çok azdır. Kimi sever böyle konuşkan adamları da bu durum ilişkinin ileri evresinde fena bir sıkıntı olacaktır. Bir kere bu adam karşısında asla sinirli kalamazsınız. Tepkinizi sabit tutamazsınız. Çenesi bence zehirlidir. Zehrini size yaymasına izin vermeyin.

4- Hep haklıdır!


Dünyanın en berbat hareketini de yapsa bir sorun bakalım neden yapmış? Çünkü o bir şekilde size kendisini haklı çıkarak bir cümle kurar. Yavuz hırsız misali ya da minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır da olur. Adamların haklı çıkmama lüksü yok hatta bunlara seni seviyorum demek yerine “Haklısın,” demeniz yeterli olur.

5- Sorumsuz!


Bir insan ne kadar sorumluluktan korkarsa o kadar sorumluluktan korkuyorlar. İnanılmaz bir şey gibi yaklaşıyorlar. Ellerinden gelse tüm sorumluluğunu da kadına verir kendisi sadece nefes alır.

6- Bencil!


Önce ben! Her şeyden önce ben! En önemlisi benim! Beni dinle! Benim derdim! Evet, dünyanın en bencil adamıyla uğraşmak isterseniz Terazi burcu erkeği kesinlikle sizin için harika bir eş olabilir. Bu durum size ileride cinnet geçirtmezse kesinlikle mutlu olabilirsiniz.

7- Dengesiz!

terazi burcu erkeği
Dengesizliğin dengedeki halidir bu adamlar. İnanılmaz bir beyin kıvrımları bulunduğu için bugün sizi sevdiğini söyler sonrasında ise “Ayrılalım,” der. Siz daha az önce beni sevmiyor muydun diyene kadar da kaçar gider. Siz barışmak istediğinizde asla gelmez ancak kendi barışmak için geldiğinde kesinlikle onunla barışmanızı ister.

8- Paranoyak!


Yapmadığınız her şeyi yapıyor olabilirsiniz. Anlamsız bir anda sizin aldattığınızı düşünebilir. Beklemediğiniz anda evinize gelebilir ya da arkadaşlarını olduğunu mekana bekçi bırakabilir. Çünkü paranoyak kelimesinin ilham kaynağı bu adamlardır.

9- Gevşek!

terazi burcu aşk
Siz herhangi bir erkekle yakın olamaz hatta konuşmak için bile ondan izin almak zorundasınızdır ama kendisi tam bir gevşektir. Her karşı cins ile muhabbet kurar. Muhabbet kurmasının yanında da yeni tanıdığı insana el kol şakaları yapabilir. Siz yaparsanız olmaz ama kendisi iyi niyetlidir.

10- Kaçmak hobileridir!

terazi burcu erkekleri
Sorun mu var? Kaçarlar. Hatalılar mı? Hemen kaçarlar. Onunla her zaman laylaylom yapacaksanız mükemmel adamlardır ancak ilişkide bir sorun varsa bu onları ilgilendirmez. Zaten hatalı olan sizseniz büyük kavgaya hazır olun ama yok hatalı kendisi ise ertesi gün ona ulaşamayabilirsiniz.

Velhasılı kelam; bu adamlar sizi mutsuz etmeye meyillidir. Uzak durmak sağlığını açısından daha önemlidir.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir