Rastgele

İbrahim Çelikkol Doğum Haritası: Kovanın Sabitliği

İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 tarihinde tarihinde doğmuş. Yani tam bir aşk çocuğu. Kendisi bir Kova burcu. PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak İbrahim’in doğum haritasını inceledik.

Ay burcu Akrep!

İbrahim’in Ay’ı Akrep burcunda. Bu konuma sahip insanlar her şeyin asıl sebebini bilmek isterler. Onlardan sır saklamamanız sizin yararınıza olacaktır. Tabuları yıkmak onlar için oldukça doğaldır. Duygularını çok derin yaşarlar. Duygusal güvenceye çok yüksek ihtiyaç duyarlar. Bunun yanı sıra kimseye de güvenemezler. En güvenilir durumlarda bile kendilerini olacak kötü şeylere hazırlarlar. Enerjileri çok yüksektir ancak bunu zaman zaman boşuna harcayabilirler.

Merkür burcu Kova!

İbrahim’in Merkür’ü Kova burcunda. Sorun çözmek konusunda tam olarak ustadırlar. Bu ustalık sık sık konuşmalarına da yansır. Hem yazma hem konuşma yetenekleri çok üst düzeydedir ve bu durumda ha çocuklarından itibaren ortaya çıkmaya başlar. Oldukça özgün ve kendilerine has insanlardır. Bir Merkür Kova’nın başardığı şeyi kolay kolay bir başkası tekrarlayamaz.

Venüs burcu Oğlak!

İbrahim’in Venüs’ü Oğlak burcunda. Bu tarz insanlar aşkta ciddiyeti tercih ederler. İlişkilerinde ayrıca maddi güvenceye önem verirler. Çoğunlukla karşılarındaki kişinin kendilerinden düşük konumda olmasını istemezler. Prestij onlar için partnerde seçiminde önemli bir etmendir. Aklı başında ve ciddiyeti elden bırakmayan bir sevgili olarak bilinebilirler. Düşüncesiz davranışlarından kaçınırlar.

Mars burcu Terazi!

İbrahim Çelikkol’un Mars’ı Terazi burcunda.  Bu konuma sahip insanlar işlerini dönem dönem flörtöz bir tavır takınarak kolaylıkla halledebilirler. Yalnız harekete geçerken karşı tarafın onayını beklemeleri onların hayatının dönem dönem sekteye uğramasına sebep olabilir.

Satürn burcu Terazi!

İbrahim’in Satürn’ü Terazi burcunda. Bu da İbrahim’in haritasındaki ikinci terazi etkisi. İbrahim’in haritasında genel anlamda hava etkisi oldukça yüksek diyebiliriz. Bu konuma sahip kişilerin adalet duygusu çok gelişmiştir. Her şeyi hakkıyla yapmaya çalışırlar. Genellikle aile kurma konusunda oldukça başarılıdırlar. Yalnız bu konum aynı zamanda geç evlenmeye de yol açan bir konumdur. Mutlak bir reddedilme korkusuna sahiptirler. Bu nedenle harekete geçmelerinin önü dönem dönem oldukça kısıtlanır. Onlara sevildiklerini ispat etmek dönem dönem zorlayıcı olabilir ancak sevildiklerini hissettikten sonra huzur içinde olurlar. Dönem dönem aşırı çalışıp kendilerini zorlayabilirler.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Nisan 2018, 09:12

Bu Hafta Vizyonda Neler Var? (13 Nisan 2018)

13 Nisan Cuma günü tam tamına 10 yeni film sinemalarda seyircilerini bekliyor olacak. Film şölenine dönecek olan vizyonda bakalım hangi filmler var? Rampage: Büyük Yıkım Görsel anlamda beklentiyi yükselten film izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hızlı ve Öfkeli filminden sevdiğimiz Dwayne Johnson’un başrollerinde olduğu film izleyicisine İMAX teknolojisini sunuyor. Filmin yönetmen...

Devamını Görüntüle