Rastgele

Ezhel’in Mahkeme Tarihi Belli Oldu! #FreeEzhel

Ezhel uyuşturucuya özendirme suçuyla tutuklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise 10 yıla kadar hapsi istendiğine dair haberler çıkmıştı. Avukatları Ezhel’in sosyal medya hesapları üzerinden çeşitli açıklamalar yaptı. Açıklamalar umut vericiydi. Aynı zamanda onu görmeye giden arkadaşlarından da umut verici haberler geldi.

Uluslararası Af Örgütü ise Ezhel için bir kampanya başlattı. Af Örgütü’nün söylediğine göre Ezhel’in tutuklanması ifade özgürlüğünün ihlali. Eğer Ezhel için başlatılan imza kampanyasına göz atmak isterseniz söz konusu tweet.

DJ Artz’ın paylaşımıyla Ezhel’in mahkeme tarihi öğrenmiş olduk. Dj Artz aynı zamanda Ezhel’in keyfi yerinde olduğunu söyleyerek destekçilerini de sevindirdi.

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Mayıs 2018, 17:30

Yeni Gerçekçiliğin Çarpıcı Örneği Yeniden Cannes’da

Başka çarem yoktu suçluma dönüşmekten başka… Sinemada sürekli iki görüş arasında kaldık; sinema ya gerçekliği olduğu gibi yansıtmalıydı ya da gerçeklik kurmacayla harmanlanmalıydı. Kimilerileri gerçek hayat sıkıcı, ondan kaçmak isteyenler kendini sinemada bulur dedi. Kimileri ise sinema gerçekliğin ta kendisi ve onu olduğu gibi yansıtmalı dedi. Derken biz iki görüşün...

Devamını Görüntüle