Rastgele

Deniz Çakır Doğum Haritası: Oğlağın Gücü Balıkla Yumuşuyor

Deniz Çakır 31 Aralık 1981 doğumlu bir oğlak burcu. Hepimizi kendine hayran eden huzurlu bir havası var. PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak Deniz’in haritasını yorumladık. Gelin hep birlikte bakalım bizi kendisine hayran bırakmasının sırrı neymiş?

Ay burcu Balık!

Deniz’in Ay’ı Balık burcunda. Bu konuma sahip insanlar oldukça derin insanlardır. Onları anlamak yorumlamak oldukça zordur. Doğuştan romantiktirler ama eğer Deniz gibi Güneş konumları bir toprak burcundaysa bunu çok fazla belli edemeyebilirler. Sürekli ruh eşlerini arayan bir konumdur. Bu ruh eşi araması sırasında da pek rasyonel davranamaz. Empati yetenekleri inanılmaz derecede yüksektir. Bu nedenle çevrelerine çok duyarlıdırlar. Sanatın en az bir dalıyla mutlaka ilgilidirler.

Merkür burcu Oğlak!

Deniz Çakır’ın Merkür’ü Oğlak burcunda. Geldik ciddi konuşmaların efsanevi yerleşimine. Bu konuma sahip insanlar ciddi konuşmaktan ve konuşmalardan kolay kolay sıkılmazlar. Oldukça güçlü bir yapıya sahiplerdir. Onları isteklerinden kolay kolay geri çeviremezsiniz. İstedikleri şey konusunda sonsuz azimle çalışırlar. Dönem dönem kötümser olabilirler.

Hadi birbirimize iyi gelelim..🌹🌹

A post shared by Deniz Çakır (@denizcakir) on

Venüs burcu Kova!

Deniz’in Venüs’ü Kova burcunda. Genellikle ilişkilerinde özgürlüğe çok önem verirler. Ona kısıtlamalar getirmemelisiniz. İlginç insanlar onların çok kolay dikkatini çeker ve kalplerine girer. Genellikle Bohem tarzda insanlardan etkilenirler. Konuşmaktan ve tartışmaktan çok hoşlanırlar. Onların bu isteğini baltalayarak kalplerine giremezsiniz. Bu yerleşime sahip insanların sesini kesmemeniz gerekir. Dönem dönem imkansızı kovaladıkları görülmüştür.

Mars Burcu Terazi!

Deniz’in Mars’ı Terazi burcunda. Bu yerleşim genellikle diplomatik davranmayı seçer. Dönem dönem yolunu bulmakta zorlansa da çalışarak pek çok zorluğun üstesinden gelebilirler. İnsanların onların fikirlerine karşı gelmesi bu yerleşimdeki insanları üzebilir.

“KA-VUŞ-MAK”….Sen ne güzel kelimesin😉 15/12/2017 Deniz

A post shared by Deniz Çakır (@denizcakir) on

Satürn burcu Terazi!

Deniz’in Satürn’ü Terazi burcunda. Bu yerleşime sahip insanlar düzenden hoşlanırlar. Her şeyi düzenli bir şekilde yerine getirebilirler.  İnsanlarla bir arada çalışmaktan oldukça hoşlanırlar. İnsanlar da onların güler yüzlerini görmeyi çok severler.  Hayatlarında uzun süreli başarılı olmayı hedeflerler. Bunun da sırrının çok çalışmak olduğunu her zaman bilirler. Bu nedenle girdikleri her ortamda rahatça sıyrılabilirler. Ayrıca bir organizasyon gerekiyorsa. Satürn Terazi burcu birine bırakın. O hayal edebileceğinizden bile iyi bir şekilde halleder.

Susmak ne güzel..

A post shared by Deniz Çakır (@denizcakir) on

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

25 Mayıs 2018, 09:00

Herkes Ezhel’in Yanında: Free Ezhel Etiketiyle Atılan 20 Destekleyici Tweet

Aşağıdaki haberimizde bahsettiğimiz gibi Ezhel(Sercan İpekçioğlu) şarkılarında kullandığı sözlerle uyuşturucuya özendirmek sebebiyle tutuklanarak ceza evine gönderildi. Sonrasında ise bu duruma tepkiler çığ gibi büyüdü. Tüm rap camiası Ezhel’e destek verirken fenomenler de Ezheli yalnız bırakmadı. İşte bu konuda atılmış 20 tweet. 20)Cem Adrian 19)Son derece mantıklı bir soru 18)Gerçekten öyle…...

Devamını Görüntüle