Demet Evgar Doğum Haritası: Boğa ve Başak’ın Birleşen Etkisiyle

Demet Evgar Doğum Haritası: Boğa ve Başak’ın Birleşen Etkisiyle

Demet Evgar 19 Mayıs’ta doğmuş bir Boğa burcu kadını. Boğa burcu kadını çekiciliğini her yanında taşıyor Demet. Her haliyle güzel bir kadın. Peki bu yeteneğin bu güzelliğin arkasında başka ne gibi yerleşimler var doğum haritasında gelin hep birlikte bakalım.

Ay burcu Aslan!

Demet’in Ay’ı Aslan burcunda. Bu güç, bu ihtişam büyük ihtimalle bu yerleşimden geliyor. Çünkü geneli toprak hakim haritasında en ateşli yerleşim bu. Ay burcu genellikle bakışları etkiler. Demet’in bakışlarının da alev alev olduğunu herkes hissetmiştir.

Merkür burcu İkizler!

Demet’in Merkür’ü İkizler burcunda. Bu kişilerin altıncı hissi oldukça güçlüdür. Sağ duyuları vardır. Hislerine çok güvenerek hareket edebilirler. Konuşma yetenekleri çok sıradışıdır. Konuşmalarıyla herkesi etkileyebilirler. Konuştukları zaman sizi hiç yapmayacağınız şeyleri yapmaya sevk edebilirler. İkna edicilikleriyle bir fikrin öncüsü kolaylıkla olabilirler.

Venüs burcu Yengeç!

Demet Evgar’ın Venüs’ü Yengeç burcunda. Yani geldik o buğulu bakışların nereden geldiğine. Bu yerleşime sahip kişiler aileye çok önem verirler. Her zaman topluluklar içinde olmak isterler. Arkadaş guruplarında bir anne olur derler ya işte o anneler Venüs Yengeçlerdir. Ayrıca bu konuma sahip kişiler evde vakit geçirmeyi ve yaşadıkları ortamı güzelleştirmeyi çok severler. Evde yapılan aktiviteler onlar için birer hobidir.

Mars burcu Başak!

Demet’in Mars’ı Başak burcunda. Yani çalışmak çalışmak çalışmak ve titizlikle çalışmak. Bu konuma sahip insanların iş kolik olması beklenebilir. Aşırı detaycı olup dönem dönem detaylarda kaybolabilirler. Sinirleri kolay yıpranabilir. Çünkü tüm enerjilerini küçük hataları düzeltmeye harcarlar. Tamamı planlanmış bir hayat yaşamak isterler. Beklenmedik olayların açığa çıkması onları çok yorar.

Satürn burcu Başak!

Demet’in Satürn’ü Başak burcunda. Bu insanların yaşama enerjisi çok yüksektir. Hayata tutkuyla bağlıdırlar. Ve yaptıkları her şeyi tutkuyla yaparlar. Adeta tutkuları olmadan bir hiçtirler. Aynı zamanda alçakgönüllü ve sağ duyu sahibi insanlardır. Meslek aşkları çok üst düzeydedir. Bu nedenle işlerini çok çok iyi yaparlar. Hatta başarıları çoğu zaman diğer insanları kıskandıracak düzeydedir. Bu yerleşimin dikkat etmesi gereken tek nokta kendilerini çok fazla eleştirmemek ve kendilerine çok fazla yüklenmemek olmalıdır.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir