Boğa Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Boğa Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Her insanın olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Burcuna göre de adam seçilmesi ne kadar doğru tartışılır ancak zorluklar konusunda Boğa burcu erkeği ile kapışan çok az insan vardır. Boğa burcu erkeklerinin bu zorlukları ise ilişkide karşı tarafı oldukça fazla yıpratmaktadır. Boğa burcu erkeklerinden neden uzak durmalısınız? Hazırsanız başlıyoruz…

1- Üşengeç!

Sürekli yemek yesin ve sıfır hareket yapsın. Evet, hoş geldin hayatımıza Boğa burcu erkeği! Yatsın ama kalkmasın. Yürümesin, yorulmasın. Nefes alırken bile enerji harcasa buna üzülür. Bu adam bir süre sonra haliyle sizi sinir krizlerine sokacaktır. Çünkü iş konusunda da her şey ayağına gelsin kafasında olan bir adamla ciddi bir ilişki düşünmeyeceksiniz herhalde?

2- Dengesizliğin Boğa Hali!

Her insan biraz dengesiz olabilir ama bir Boğa erkeği kadar değil. Bir gün gelir sizi sever ertesi gün uzaklaşır. Sorarsanız bu durumun farkında olmadıklarını söyler. Ama ansızın günaydın mesajı atmayabilirler haberiniz olsun.

3- Mükemmelliyetçi!

Aman bu da böyle olsun tarzında biriyseniz hemen ortamdan kaçın. Bir şeyi ya tam yapacaklar ya da hiç. Aynı şey hayatlarındaki insanlar içinde geçerli olduğu için sizi delirtmeleri kaçınılmaz son…

4- Takıntılı manyaklar?

”Herkes gibi değilim ben!” ”Hayır bu takıntı değil sadece bu şekilde daha hoş oluyor!” Bu cümleler tabi ki Boğa erkeğine ait. Takıntılarından sizi görmeyecekler. Eleştirmek hobileri olduğu için de sizi sürekli eleştirmesine hazırsanız tabi ki Boğa erkeğini sevebilirsiniz.

5- İnadım inat kalçam iki kanat!

Ben ne diyorsam o! Hayır sen de insansın yanlış bilebilirsin, gibi bir cümle kurduğunuzda olay anlamsız bir inat işine girebilir. Siz delirirsiniz o asla geri adım atmaz.

6- Hobileri: Kıskançlık

Kıskanmıyorsam sevmiyorum kafasında olan ilk insan kendileri olduğundan her zerrenizi kıskanacaklar. Sizi delirtecek, her şeyinize karışacak ve her seferinde sevdiğimden kıskanıyorum diyecek. Bir de kıskanıp sizi kafese tıkıp asla kıskanmıyorumcular var onlarda Boğa erkeği…

8- Flörtöz!

Ondan her şeyi isteyin ama kızlarla konuşmasına engel olmayın. Sağında solunda kız olduğunda huzurlu oluyorlar. Sizi de severler tabi ama onlarla da olsunlar. Siz lavaboya gittiğinizde garson kızla muhabbet etmek bu işe dahil.

9- Bir var bir yok!

Tam bu adam benimle sonsuza kadar mutlu olur masalına giriyorken pat diye giderler. Çünkü siz bir hata yapmışsınızdır ve Boğa erkeği kusursuz olduğu için bu hatayı affetmez.

10- En çok kendisine aşık!

Size de aşık olacaktır belki ama en çok kendine aşık. Siz ondan iltifat beklerken o uyanır ve aynanın karşısına geçip kendisine ne kadar yakışıklı olduğunu fısıldar. Sonra size döner ve berbat göründüğünüzü söyler.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir