Boran Kuzum Doğum Haritası: Hem Duygusal Hem Enerjik

Boran Kuzum Doğum Haritası: Hem Duygusal Hem Enerjik

Boran Kuzum 1 Ekim 1992 doğumlu 25 yaşında  bir terazi burcu. Kendisinin doğum haritası da pek renkli. Hem toprak, hem ateş, hem hava hem de su elementlerine bol bol rastlıyoruz. Hadi o zaman hep birlikte bu renkli adamın doğum haritasını inceleyelim.

Ay Burcu YAY!

Boran’ın Ay’ı Yay burcunda bu tarz insanlar genelde asil görüntüleriyle bilinirler. Boran Kuzum diyince de aklımıza ilk gelen kelime asalet oluyor zaten. Hem oynadığı karakterin etkisiyle hem de kendi özel hayatıyla asaletinden söz ettiriyor. Coşkulu ve idealist insanlardır. Duyguları bir miktar inişli çıkışlı olabilir ancak yeri gelince kendilerini dengelemeyi bilirler.

Merkür Burcu TERAZİ!

Boran’ın Merkür’ü Terazi burcunda. Bu kişiler genelde rasyoneldir. Olaylara insanlara sıkıcı gelecek bir mantık çerçevesinde bakarlar. Ancak aynı zamanda oldukça arkadaş canlısı kişilerdir. Ortamların her zaman aranan insanlarıdır. Aynı zamanda Merkür burcu Terazi olan kişiler her işi mükemmel yapmak isterler. Boran Kuzum’un kendi işini mükemmel yaptığını zaten görebiliyoruz.

Venüs Burcu Akrep!

Boran’ın Venüs’ü Akrep burcunda. Venüs’ü akrep burcunda olan kişilerin hisleri çok kuvvetlidir. Çoğu zaman kalplerinin sesini dinleyerek başarıya ulaşırlar. Venüs’ü Akrep’te olan insanlar çekici, güçlü ve tutkulu kadınları beğenirler. Bu kişiler sanatçı, yazar ya da müzisyen olabilirler ancak bu işi yaparken her zaman en iyisini yapmaya özen gösterirler. Boran’ın da meslek tercihini bu yerleşimle görebiliyoruz.

Mars Burcu Yengeç!

Boran’ın Mars’ı Yengeç burcunda. Bu konumda kişiler biraz alıngan olabilirler. Aynı zamanda çevrelerindeki insanları sürekli koruyup kollama ihtiyacı duyarlar. Bu kişiler evlerine ve ailelerine oldukça düşkündür. Evlenip çocuk yapma hayallerini sık sık kurarlar.

Jüpiter Burcu Başak!

Boran’ın Jüpiteri Başak burcunda. Ve geldik işte bu karizmanın hangi yerleşimden geldiğine. Boran’da kendini çok net hissettiren bir hava var ve bu büyük ihtimalle Jüpiter Başak yerleşiminden kaynaklanıyor. Ayrıca bu yerleşimde insanı mükemmeliyetçi yapan yerleşimlerden birisidir. Bu yerleşime sahip kişiler pragmatist bir şekilde hareket edebilirler.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir