Rastgele

Birce Akalay Doğum Haritası: İkizler Enerjisi

Birce’yi çok seviyoruz gerek güzelliği gerek tavırları olsun onun sağlam bir takipçisiyiz. Birce Akalay 19 Haziran 1984 doğumlu bir İkizler burcu. Ancak bu İkizlerlik sadece güneş konumuyla bitmiyor Birce’nin haritası İkizler enerjisiyle dolu. Şimdi gelin PigmeLaf Sosyal İçerik Platformunda Birce’nin haritasını inceleyelim.

Ay burcu Balık!

Birce’nin Ay’ı Balık burcunda. Duygusallık=ay balık. Dolayısıyla Birce’nin duygusal bir karakterde olması beklenmedik bir şey değil. Duygusal olmakla birlikte bu konuma sahip kişiler eğlenmeyi çok güzel bilirler. Eğlenme zamanıyla çalışma zamanının arasındaki o çizgiyi çekebilecek disipline sahiptirler. Bu kişilerin hisleri de oldukça kuvvetlidir. Olacağını tahmin edeceği şeyler mutlaka gerçekleşir. Ayrıca Balık burcu her burçtan etki taşır. Dolayısıyla bu konuma sahip insanlar her burcun hissettikleriyle empati kurabilirler.

Merkür burcu İkizler!

Birce Akalay’ın Merkür’ü İkizler burcunda. Merkür burcu kendimizi nasıl ifade ettiğimizi anlatır. Dolayısıyla Merkür İkizler oldukça iyi bir yerleşim. Bu kişiler kendilerini yazarak ya da sözel olarak oldukça düzgün ifade edebilirler. Ayrıca Birce’nin bu konumu da ona 6.his etkisi katan bir konumdur. Merkür İkizler insana hızlı karar verme yetisi de kazandırır.

Venüs burcu İkizler!

Birce’nin Venüs’ü İkizler burcunda. Bu yerleşime sahip kişiler hemen hemen tanıdığı her insanla arkadaş olmak isterler. Ayrıca Venüs özellikle kadınlarda eş seçimini etkileyen bir yerleşimdir. Venüs İkizler’e sahip insanlar entelektüel açıdan denk düştüğü insanlarla birlikte olmak ister ve ilişkilerde entelektüel duyuma çok önem verir. Hayat amaçlarından birisi dünyayı dolaşmaktır.

Mars burcu Akrep!

Birce’nin Mars’ı Akrep burcunda. Bu konuma sahip kişiler oldukça kararlıdır. Neredeyse üstesinden gelemeyecekleri güçlük yoktur. Önlerindeki her soruna bir savaşçı edasıyla hazırlanır ve o sorunu çözebilirler. İnsanların onları engellemek istemesi oldukça tehlikelidir çünkü Mars Akrep’i yolundan döndürmek çok zordur.

Satürn burcu Akrep!

Birce’nin Satürn’ü Akrep burcunda. Bu insanlar oldukça güçlü duygulara sahiptirler bu zaman zaman agresif olmalarına sebep olabilir. Bu konuma sahip kişilerin iradesini kırmak imkansıza yakındır. Kafalarına bir şeyi koyduklarında onları yollarından ayıramazsınız. Sadece duygularını ön plana çıkarmaya çalışmaları onlar açısından iyi olacaktır. Yoksa dönem dönem duygusuz damgası yerler.

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

13 Mayıs 2018, 16:12

İzlediğinizde Başarmak İçin Sizi Hedefe Ulaştıran 3 TEDx Konuşması

Technology, Entertainment ve Design sözcüklerinin baş harflerinden oluşan TED dünyaca ünlü bir fikir paylaşım etkinliği. Kurumların kar amacı gütmeden hazırladıkları TEDx etkinlikleri ülkemizde de bir süredir çeşitli kurumlar tarafından düzenleniyor. Kendi konseptlerini belirleyip, bu doğrultuda insanlara ilham, yeni fikirler ve heyecan veren konuşmalar yapabilecek konuşmacılarla izleyiciyi bir araya getiriyorlar. TEDx...

Devamını Görüntüle