Rastgele

Beckham ve Poposuna Yer Açın!

Söylemeyen bir ben kalmıştım ben de söylemezsem çatlarım. O ne biçim popo öyle! Ninnilerle mi büyüttün? Nasıl bir hayır duası aldın? Sen o popoyu nasıl yaptın be adam!

Ortamda biri “taş” dese bilin ki orada Beckham’ın poposu konuşuluyor.

                                                                    ”Hissediyorum birileri popomu anıyor”

Öyle bir popo ki kör görse gözleri açılır. O endam o duruş o şekil… Öyle bir popoyla mekana gitsen senden önce hürmet görür. Ona “popo” demek haksızlık olur, resmen bir kişiliği var. Saygıyı benden daha çok hak ettiği kesin.

Kısa sürede hakkında çeşitli rivayetler türedi. Büyük büyük büyük babaannesi teeee daha o zamanlardan Beckham’ın doğacağını hissetmiş, gıyabında poposunu okuyup üflemiş. Yok efendim her gece yatmadan poposuna keten tohumu, katır tırnağı, ebe gümeci ve vazelini karıştırıp sürüyormuş… Zanzibar’dan Cunha Adası’na kadar dünyanın dört bir yanının tek gündemi haline geldi.

Pek çok delikanlımız yalnızca bir günlüğüne o poponun yerinde olabilmek için canını ortaya koymaya hazır. Düğünden, prensten, prensesten daha çok konuşulan o popo, her genç kızın galerisinde screen shot’ı bulunan nadir görüntülerden. Genç kızlarımız sevincinde, üzüntüsünde, açlığında, tokluğunda, aşk acısında, tırnak kırığında… her derde deva şifalı zatı en az günde bir kez açıp bakıyor. Ve her bakışında akıllarında asla cevabı bulunamayacak şu soru yankılanıyor: Victoria bu popoyu hak edecek ne yaptı?

Yıllardır evli olan bu çiftin evliliğini hazmedemedik. Beckham’ın karizmasını, yakışıklılığını, kaşını, gözünü, bakışını, endamını geçtim güler yüzü, samimi tavırları, babacan ruhunu bence Victoria taşıyamıyor. Öyle bir Beckham ki her daim çocuklarıyla birlikte, yanlarında olmasa da face time’ında. Çocukların üzerinde Victoria’dan daha çok hakkı olduğunda bence hemfikiriz. Hem çocuklarına bakıyor hem karısına. Victoria’yı alkollü mekanlardan topladığı zamanları daha unutmadık!

Velhasıl diyeceğim o ki “Yeryüzüne bir daha böylesi gelmez.” Beckham ve poposu, acilen nesli tükenenler listesine eklenmeli ve korumaya alınmalı. O muhterem şahsiyet üzerine daha çok şey söylenebilir ancak kelimeler yetersiz kalır… Yaşına rağmen “biz daha ölmedik” dercesine ortalığı yakıp geçen Beckham, daha çok konuşulacağa benziyor.

Başlıklar: , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

27 Mart 2018, 02:27

Sanatçılar,Çocuklar ve Doğa İçin ‘Umut Yeşertmeye’ Geliyor!

  Ünlü sanatçılar TEMA Vakfı’nın NTV özel yayınında çocuklar ve doğa için gönüllü olarak sahneye çıkıyor. Başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için çalışan ve bugüne kadar 3 milyondan fazla çocuğa doğa eğitimleriyle ulaşan TEMA Vakfı, “Umut Yeşerten Şarkılar” özel yayınında ünlü sanatçıları bir araya getiriyor. 1 Nisan Pazar akşamı saat 22.00’de gerçekleşecek...

Devamını Görüntüle