Amazon Türkiye Açıldı!

Amazon Türkiye Açıldı!

Amazon bildiğiniz gibi bir e-ticaret şirketi. Benzerlerini ülkemizde görmemize rağmen hepimiz Amazon’un Türkiye’ye gelişini bekliyorduk. Ve beklenen gün geldi çattı. Amazon.com.tr sonunda yayında! Bakalım Amazon Türkiye ayrıntıları neler.

Peki Amazon’un yeni açılmış olmasında alışveriş açısından fırsatlarımız var mı? Sorunun cevabı evet! Şu anda telefonları 100 liraya kadar daha ucuza alabiliyorsunuz. Ancak Amazon’un beklenen indirimi vermediğini söylemek de gerek. Kriz zamanı piyasaya girmesinin bundaki etkisinin büyük olabileceği düşünülüyor.

Amazon’un piyasaya girmesi rakiplerini korkutacak gibi görünüyor. Çünkü Amazon şimdiden en uygun seçenek olmuş durumda. Bunun yanı sıra sitenin görselliğinde biraz sıkıntı olduğunu söylemeliyiz. Kategorizasyonlarda göze çarpan hatalar var.

Şu andaki en büyük eksiği ise sitede kindle satılmaması gibi görünüyor. E-kitap severler kindle’ı biraz daha beklerse elde edebilirler diye umuyoruz. Özellikle İngilizce e-kitapları biraz daha uygun fiyattan elde edebilmek herkesi sevindirecektir.

Ayrıca iPhone SE siparişlerinizi de site üzerinden verebilirsiniz.

Amazon Türkiye haberleri bu şekilde. Şu anki ekonomimizle tutunup tutunamayacakları ise merak konusu.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir