Rastgele

Amazon Türkiye Açıldı!

haha

Amazon bildiğiniz gibi bir e-ticaret şirketi. Benzerlerini ülkemizde görmemize rağmen hepimiz Amazon’un Türkiye’ye gelişini bekliyorduk. Ve beklenen gün geldi çattı. Amazon.com.tr sonunda yayında! Bakalım Amazon Türkiye ayrıntıları neler.

Peki Amazon’un yeni açılmış olmasında alışveriş açısından fırsatlarımız var mı? Sorunun cevabı evet! Şu anda telefonları 100 liraya kadar daha ucuza alabiliyorsunuz. Ancak Amazon’un beklenen indirimi vermediğini söylemek de gerek. Kriz zamanı piyasaya girmesinin bundaki etkisinin büyük olabileceği düşünülüyor.

Amazon’un piyasaya girmesi rakiplerini korkutacak gibi görünüyor. Çünkü Amazon şimdiden en uygun seçenek olmuş durumda. Bunun yanı sıra sitenin görselliğinde biraz sıkıntı olduğunu söylemeliyiz. Kategorizasyonlarda göze çarpan hatalar var.

Şu andaki en büyük eksiği ise sitede kindle satılmaması gibi görünüyor. E-kitap severler kindle’ı biraz daha beklerse elde edebilirler diye umuyoruz. Özellikle İngilizce e-kitapları biraz daha uygun fiyattan elde edebilmek herkesi sevindirecektir.

Ayrıca iPhone SE siparişlerinizi de site üzerinden verebilirsiniz.

Amazon Türkiye haberleri bu şekilde. Şu anki ekonomimizle tutunup tutunamayacakları ise merak konusu.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Mart 2018, 09:09

Barış Arduç Doğum Haritası: Terazi Dengesinde Bir Adam

Barış Arduç 1987 doğumlu bir Terazi burcu. Yani güneşi Terazi burcunda. Klasik terazi özelliklerini geçerek Barış Arduç’a bu karizmayı kazandıran özellikleri nelerdir bakmaya başlayalım. Ay burcu Boğa! Barış’ın ayı Boğa burcunda. Heralde olabilecek en güzel ay yerleşimine sahip kendisi. Ay hemen hemen her burçta rahatsız konumdayken Boğa burcunda mutlu ve...

Devamını Görüntüle