Rastgele

Afrodizyak Etkili 10 Yiyecek

Doğallıkları ve içerdikleri sayesinde afrodizyak bir etki göstererek cinsel isteğinizi artıracak pek çok besin bulunuyor. Özellikle cinsel hayatınızı aktif ve enerjik tutmak istiyorsanız kesinlikle bu yiyecekleri denemelisiniz. Denediğinizde farkını görebileceksiniz.

1. Sarımsak

Sarımsak denildiğinde yüzünüz de bir şaşkınlık ifadesi mi belirdi? Aslında şaşırmamak lazım. Birçok konuda ilaç gibi olan sarımsak cinsel ilişki içinde en güçlü afrodizyak olarak geçiyor. Aklınıza gelebilecek tüm hormonları çalıştırdığı söyleniyor.

2. Çikolata

Bu seçenek pek şaşırtıcı olmasa gerek. İçerdiği seratonin ve fenetilamin sayesinde cinsel isteği artırmaktadır.

3. Tarçın

Tarçının her türlüsü cinsel isteği ve cinsel gücü artırıcı etkiye sahiptir. Hormonları çalıştırmak konusunda da tarçın oldukça iyidir.

4. Kuşkonmaz

A, B1, B2 ve C vitamini açısından çok zengin bir yiyecek olan kuşkonmaz gerçek manada bir cinsel güç artırıcıdır.

5. Zencefil

Tadı biraz ağır olduğu için hastalanmadığımız sürece zencefili pek kullanmayarak çok şey kaçırmaktayız. Tüm vücudu uyaran ve bedenimize güç kazandıran zencefil gerçek manada bir cinsel uyarıcı olabilir.

6. İstiridye

Nereye bakarsanız bakın istiridye tam olarak sizin aradığınız yiyecek olabilir. İçerdiği çinko, fosfor ve iyot sayesinde kadın ve erkek ayırmadan tam bir libido yükselticidir.

7. Vanilya

Vanilya bedeninize güç kazandırdığı gibi cinsel isteğinizi de artıracaktır.

8. Antep Fıstığı

İçerdiği protein ve e vitamini sonucunda gerçek bir afrodizyak içeren yiyeceklerin başındadır.

9. Yulaf Ezmesi

İnsanlar üzerindeki cinsel isteksizliği gidermek için yulaf ve çeşitleri birebirdir. Özellikle kadınlarda görülebilen bu cinsel isteksizliği yok eder.

10. Kereviz

Çok fazla genele hitap etmeyen bir yiyecek olsa da kereviz iç salgı bezlerine etki ettiği için cinsel isteği de artıran afrodizyak etkili bir yiyecektir.

Başlıklar: , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

24 Nisan 2018, 03:12

Burçların Seks Dünyasını Keşfedin

Söz konusu seks hayatınız olduğunda ilk olarak iç güdüler önemlidir ancak unuttuğumuz diğer etkileyici unsur ise burçlardır. Yetişme tarzı, düşünceler, istek ve arzunun yanında taşıdığınız burçların da seks hayatınıza etkisi oldukça yüksektir. Hatta hayatınızda olan kişinin burcuna göre yatak odasında neler istediğini de bu şekilde öğrenebilirsiniz. PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu...

Devamını Görüntüle