Rastgele

Afrodizyak Etkili 10 Yiyecek

Doğallıkları ve içerdikleri sayesinde afrodizyak bir etki göstererek cinsel isteğinizi artıracak pek çok besin bulunuyor. Özellikle cinsel hayatınızı aktif ve enerjik tutmak istiyorsanız kesinlikle bu yiyecekleri denemelisiniz. Denediğinizde farkını görebileceksiniz.

1. Sarımsak

Sarımsak denildiğinde yüzünüz de bir şaşkınlık ifadesi mi belirdi? Aslında şaşırmamak lazım. Birçok konuda ilaç gibi olan sarımsak cinsel ilişki içinde en güçlü afrodizyak olarak geçiyor. Aklınıza gelebilecek tüm hormonları çalıştırdığı söyleniyor.

2. Çikolata

Bu seçenek pek şaşırtıcı olmasa gerek. İçerdiği seratonin ve fenetilamin sayesinde cinsel isteği artırmaktadır.

3. Tarçın

Tarçının her türlüsü cinsel isteği ve cinsel gücü artırıcı etkiye sahiptir. Hormonları çalıştırmak konusunda da tarçın oldukça iyidir.

4. Kuşkonmaz

A, B1, B2 ve C vitamini açısından çok zengin bir yiyecek olan kuşkonmaz gerçek manada bir cinsel güç artırıcıdır.

5. Zencefil

Tadı biraz ağır olduğu için hastalanmadığımız sürece zencefili pek kullanmayarak çok şey kaçırmaktayız. Tüm vücudu uyaran ve bedenimize güç kazandıran zencefil gerçek manada bir cinsel uyarıcı olabilir.

6. İstiridye

Nereye bakarsanız bakın istiridye tam olarak sizin aradığınız yiyecek olabilir. İçerdiği çinko, fosfor ve iyot sayesinde kadın ve erkek ayırmadan tam bir libido yükselticidir.

7. Vanilya

Vanilya bedeninize güç kazandırdığı gibi cinsel isteğinizi de artıracaktır.

8. Antep Fıstığı

İçerdiği protein ve e vitamini sonucunda gerçek bir afrodizyak içeren yiyeceklerin başındadır.

9. Yulaf Ezmesi

İnsanlar üzerindeki cinsel isteksizliği gidermek için yulaf ve çeşitleri birebirdir. Özellikle kadınlarda görülebilen bu cinsel isteksizliği yok eder.

10. Kereviz

Çok fazla genele hitap etmeyen bir yiyecek olsa da kereviz iç salgı bezlerine etki ettiği için cinsel isteği de artıran afrodizyak etkili bir yiyecektir.

Başlıklar: , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

11 Nisan 2018, 01:07

Kadınlarda Zevki Artıran ve En Çok Tercih Edilen 7 Seks Pozisyonu

Seks pozisyonlarından en çok tercih edilen ve kadının orgazmını kolaylaştıranları sizler için derledik. Kovboy Pozisyonu     Yatakta, masa üzerinde ve ya düz bir zeminde erkek uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturarak vajinal birleşmeyi sağlar. Burada hızı ve derinliği kadın belirler. Birleşme esnasında kadın ellerini erkeğin göğsüne koyarak destek alabilir ya...

Devamını Görüntüle