Rastgele

8. Bodrum Türk Filmleri Haftası

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, Kos (İstanköy) Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) veCinemarine Sinemaları’nın katkıları ile Bodrum Sinema ve Kültür Derneği ve Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) tarafından düzenlenen 8. Bodrum Türk Filmleri Haftasında 16 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasında Türk filmlerinin hakimiyeti sürecek!

8. kez düzenlenen Bodrum Türk Filmleri Haftası, ilk gününde sinema işletmecileri, yapımcı ve yönetmenlerin bir araya gelmesiyle başladı. Etkinlik haftası boyunca 2017 ve 2018 yılında gişede isimlerini duyurmuş olan pek çok film gösterime girecek. Her sene daha da fazla sinema severe hitap etmeye başlayan Bodrum Türk Filmleri Haftası, tüm bu etkinlik içerisinde sinemaya emek veren pek çok sanatçıya da emek ödülü verecektir.

Film gösterim tarihleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Mayıs 2018, 17:24

HellTown Kasabası Gerçek Mi?

Hükümet tarafından kırk yıl önce boşaltılan ve günümüzde de girilmesi yasak olan,tüyler ürpertici HellTown kasabasını PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak ele alacağız. Kasaba ve yaşanılan olaylar gerçektir. Tüyler ürperten ve kimsenin girmek istemeyeceği bu kasaba Amerika\Ohio’da bulunmaktadır. Bu kasabada paranormal olaylar mı oluyor,satanist grubu mu yoksa lanetli bir yer mi...

Devamını Görüntüle