Yay Burcu Kadını ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Yay Burcu Kadını ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Sadece erkeklerin mi kötü yönleri var? “Hayır” diyenleri görmüyorum ancak oradasınız, biliyorum. Yay erkeklerinden sonra Yay burcu kadınlarını hayatınızdan uzak tutmanız gerektiğini gösteren maddelerine hazır mısınız? Başlıyoruz…

1. Dağınık!
Yay Burcu Kadın

Bir insan temizlik konusunda bu kadar hassas olup aynı zamanda nasıl dağınık olabilir? İşte bu sorunun cevabı Yay burcu kadını! Dağınık bir odanın içinde istediği her şeyi bulması da kendine has bir yeteneği ancak bu durum sizi delirtebilir.

2. Sıkılgan!

Her şeyden çok çabuk sıkılır. Tıpkı sizden de sıkılacağı gibi! Eğer sıkılmadığı bir iş varsa; o işi çok seviyordur ki bu durum onun için biraz zor. Her şey monotonlaştığında sizden sıkılması ise an meselesi olacaktır.

3. Huysuz şirin!

Huysuzluğu ile nam salmış bir halde. Sıcak havadan ya da soğuk havadan dolayı bile saatlerce konuşabilir.

4. Keçi?

Sürekli bir inatçılık hali yoktur da ola ki ona ters gelen bir konuda ısrar ettiniz. Bitti! Uğraş dur! Kendinizi öldürseniz yapmayacaktır. Kendiniz de inatçıysanız bu manyaklardan uzak durun yoksa beraber kafayı yersiniz.

5. Sınırları yok!

Anlamsız isteklerle gelebilirler. Uçuk kaçık fikirlere açık değilseniz zaten bu kadına bulaşmak büyük hata olur. Evde oturayım, asosyal bir hayatım olsun kafasındaysanız da bunlardan uzak durun. Hayal kurarken bile sınırları oladığı için sizden de buna destek beklerler.

6. Ciddiyetsiz!

Dünyanın en ciddi tartışmasını yaparken onlar gülebilir. Evet, siz de karşısında sinir krizine girersiniz ama o bir yay burcu kadını olduğundan bunu umursamaz.

7. Özgür kız!

Bıraksanız sanki Afrika’nın çöllerinde gezecekmiş gibi bir havalar. Evlilik dediğiniz an onu görmeyebilirsiniz ya da iş ciddiyete bindiğinde sanki onu zorla tutuyormuşsunuz gibi bir hava yaratır. Bırakın da özgür ve 50 yaşında müstakil bir evde kedileriyle yaşlansınlar.

8. Şizofren!

Sizinle konuşurken bir taraftan da kafasında kurmaya başlamıştır. Dışarıya sürekli güldüklerine aldanabilirsiniz ancak kafasının içinde asla susmayan bir ses vardır. Bu ses konuşmaktan bıkmadığı için her olumsuz hareketinizde sizden soğumasına sebep vereceksiniz. Eh böyle diken üzerinde yaşanır mı?

9. Sivri dilli!

Laf sokmak tabirinin tanrıçası! Yaptığınız her şeyin onun için bir karşılığı vardır. Yani aldattığınızda bu kadın sizi affediyorsa bilin ki o da sizi aldatacaktır. Canını mı yaktınız? Şafak saymaya başlayın o laflarınız size geri dönecektir. Asla yaptığınızı unutmaz bunu da her zaman laflarıyla gösterir.

10. Gergin!

Adı Yay zaten ne bekliyordunuz ki? Her an gergin olabilirler. Sakin görüntülerinin ardında her zaman bir gergin tarafı vardır ve siz onun bu gerginliğinden yorulacaksınız.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir