Yay Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Yay Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Az rastlanan Yay burcu erkeğine iyi ki az rastlıyoruz diyeceksiniz. Eğer tam aksini düşünüyorsanız yazının sonunda bir kez daha düşünün derim. Az rastlanıyorlar ancak Yay burcu erkeğinin illet eden hallerini düşününce 10 maddede kendimizi sınırlandırmak zor oldu. 10 madde ile neden Yay burcu erkeğinden uzak kalmanız gerektiğini yazdık. Başlıyoruz…

1- Korkaktır!

Gelmiş geçmiş en büyük korkaklar bunlardır. Sizi sevdiğine yüzde yüz emin olabilirsiniz ancak geçmişinden ve geleceğinden korktuğu için size aşkını itiraf etmesi; Alex’in tekrar Fenerbahçe’ye gelmesi kadar zor olur. Sürekli bu adamların kaçmasıyla uğraşacaksanız buyrun sizin olsun…

2- Dengesiz!

Hayatımda birine ihtiyacım yok dedikten birkaç gün sonra “Seni tanımak istiyorum!” diyerek gelebilirler ya da anlamsız sıcak-soğuk tavırlarından sonra “Seni tanımak istediğimi nasıl anlamadın?” diye sorabilirler. Çünkü kendileri ateş grubunun en dengesiz burcudur.

3- Tutmamak için söz verir!

Verdiğim sözleri tutmak zorunda olduğumu kararlaştıran bir kanun mu var? Evet, bu cümle Yay erkeğine ait. Tabi ki verdiğin sözleri tutmak zorunda değilsin tatlım. Bugün buluşalım dedin diye o gün buluşmak zorunda değilsin ya da kıza saat 3’te buluşalım dedin diye illa o saatte mi gideceksin? Belki de gece 3’ü kast ettin.

4- Dağınık!

Evimin içinde o dağıtsın ben toparlayayım derseniz tabi bu adamları sevebilirsiniz. Sürekli dağınık, üşengeç ve asla kendi işini kendi yapmayan adamlardır. Dağınık ve hizmet bekleyen klasik erkek tipi desek yalan olmaz. Hala hayatınıza almaya kararlı mısınız? O zaman okumaya devam…

5- Lafbaz!

Yaptığınız tüm hatalar bir gün size acı laflar olarak dönecektir. Her konu ile alay edilecek ve laf sokmadan bir gün geçirmeyeceksiniz. Tüm bunlar Yay burcu erkeğinin özelliği olmaktan çıkmış bir uzuv haline gelmiştir.

6- Özgürlük heykelinin ilham kaynakları!

Sanki bıraksanız her gün bir ülkeye gidiyor ve gece hayatından gündüzü yaşayamıyor gibi bir tavır! Ya sen üşenmeyip nefes almaya balkona çıkıyorsan ona şükür! Özgürlük isteğin ne? Hayatında biri olunca kısıtlanmaktan nefret edip deli gibi kıskanan da sen değil misin? Çok anlamsız ve dengesiz hareketlerin bir numaralı adamı…

7- Sonunu düşünen kahraman olamaz!

Sonunu düşünmeden hareket etmek ve konuşmak ise hobileridir. Eğer tüm bunlara açıksanız Yay burcu erkeğini hayatınıza alabilirsiniz ancak unutmayın bu durum ciddi ilişki için fazla yorucu olacaktır. Adam diğer ayı düşünmeden yaşıyor?

8- Ciddiyetsiz!

Bir insan her konuyu alay malzemesi yapabilir mi? Yapar. Bu adamlar bunu çok güzel yapar. Her konu alay malzemesi olacaktır ve ciddi konuları konuşurken de sonunda onları gülümserken bulacaksınız. Kavga anında bile gülebilirler. Ama kendileri kavgayı çıkarıyorsa, hadi bir gülümseyin!

9- Çabuk sıkılır!

Sizi sevebilir ama bunun süresinin iki gün sürmeyeceğini kimse bilemez. Bu adam bir diziyi izlemeye başlar ve sıkılıp bırakır. Kitap okumaya başlar yine sıkılır. Sizden sıkılmayacağını garanti edin? Edemezsiniz. Hareketlerinizden ya da sorularınızdan her an sıkılabilir.

10- Önce dostlarım!

“Seni seviyorum ama dur arkadaşlarım beni çağırıyor,” der ve ansızın gider. Çünkü sizden önce onlar vardı. Siz ve dostları arasında asla dengeyi kuramaz.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir