Ulaş Tuna Astepe Doğum Haritası: Biri Boğa Erkeği Karizması Mı Dedi?

Ulaş Tuna Astepe Doğum Haritası: Biri Boğa Erkeği Karizması Mı Dedi?

Ulaş Tuna Astepe kısa zamanda hepimizin ilgi ve sevgisini üstünde topladı. Duyduğumuza göre bugün kendisi 30. yaşına basıyormuş. PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak bunun için Ulaş’ın doğum haritasını hazırlayalım istedik. Umarız beğenirsiniz.

Ulaş bildiğiniz gibi Boğa burcu. Peki ayrıntılarda neler gizli? Onun bu sempatikliği nereden geliyor gelin birlikte bakalım.

Ay burcu YAY!

Ulaş Tuna Astepe’nin Ay’ı Yay burcunda. Bu insanlara hareketli ve cıvıl cıvıl bir duygu durumu verir. Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi çok severler. Genelde huzuru gökyüzünde uçarken bulabilirler. Öğrenmek en büyük tutkularıdır. Dışarıya belli etmeseler bile son derece entelektüel kişiliklere sahip olurlar. Çok okuyan mı çok gezen mi derler ya? Eğer cevabınız ikisi birdense Ay Burcu Yay insanını mutlaka tanımlamak gerekir. Ayrıca ünlü ressam Van Gogh’un da Ay’ı Yay burcunda.

Merkür burcu İkizler!

Ulaş Tuna Astepe’nin Merkür’ü İkizler burcunda. Merkür nasıl konuştuğumuzu belirleyen konumumuzdur. Bu nedenle Ulaş’ın çevresi sık sık bilgece konuşmalar duyuyordur diyebiliriz. Kendini ifade de zorlanmayan Merkür İkizler yerleşimi ayrıca hitabet gücüyle insanları oldukça etkiler. Bu insanların analitik düşünme becerisi çok gelişmiştir. Tek eksikleri bazen ayrıntılara çok takılabilmeleridir.

Venüs Burcu İkizler!

Ulaş’ın Venüs’ü İkizler burcunda. Öncelikle belirtelim ki bu biraz çapkın bir yerleşim. Hayatta aradıkları daima karşıdaki kişiyi hem fiziksel hem de entelektüel açıdan çekici bulmaktır. Bu konumun da yine beklentilerinden birisi dünyayı görmektir. Kültürlü halleriyle oldukça dikkat çekerler.

Mars burcu Kova!

Ulaş’ın Mars’ı Kova burcunda. Bu kişilerin hayattan beklediği bağımsızlıktır. Onlara sınırlar koymayın yeter. Sınır koymazsanız daima sizin yanınızda kalabilirler.  Dönem dönem enerji patlaması yaşayabilirler. Bu kişiler hayatlarında ani çıkışlar yakalarlar. Ve hiç umulmadık anlarda ortaya bir sanat eseri koyabilirler. Mars burcu Kova’da olan insanlara da aşık olmak çok kolaydır. Kendilerine has bir cazibeleri vardır.

Satürn burcu Oğlak!

Ulaş’ın Satürn’ü Oğlak burcunda. Bu insanlar her şeyi alınlarının teriyle kazanmak isterler ve bunun için gerçekten çok çaba harcarlar.  Çalışkanlıklarıyla girdikleri ortamda sıyrılırlar ve insanların takdirini hiç zorlanmadan kazanabilirler.

deligomlegim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir