Rastgele

Ufak Tefek Cinayetler’de Kimin Öldüğü Belli Oldu

Aşırı dram sahnelerle sürekli duygu sömürü yapan, ağır ve anlamsız aşk sahneleriyle bizleri bıktıran, zengin ya da fakir zıtlaşmasında yaşanan aşk dolu dizilerden o kadar sıkılmıştık ki sonunda ekranlara bize soluk aldıracak bir dizi geldi. Adı ne mi? Tabi ki Sarmaşık kadınlarının olduğu Ufak Tefek Cinayetler‘den bahsediyoruz. Zenginliğin ve elitliğin tavan yaptığı hırslı 4 kadın ve onların hayatı bir anda Türk televizyonları için nefes oldu.

İlk bölüm büyük bir partide düzenlenen partinin tam ortasında biri aşağıya atılıyordu. Birbirinden hırslı 4 kadın arasından kimin oradan düştüğünü düşünmek zordu. Hangisi daha masum göründüyse bir sonraki bölümde bu fikrimizin değişeceği olaylar oldu. Ne zaman olaylar çözüldü diyecek olsak her şey en başa döndü. Kim kimin dostu kim kimin düşmanı artık belli olmaz bir hal aldı. Öyle ki her an herkes birbirini öldürebilecek bir potansiyele sahip olmuştu.

Ve ölenlerden birincisi Elif!

Son dönemlerde diziye giren Oya’nın azılı düşmanı Elif, şanssızlık sonucunda Burcu’nun Arzu için hazırladığı ilaçlı limonatayı içti. Oya’yı öldürme planları yaparken, Serhan’a yakalanan Elif sonunda Sarmaşık’ı terk etmek için ayrıldı ama bir şeyi bilmiyordu, içtiği limonata zehirliydi. Araba kullanırken fenalaşarak deniz kenarında arabayla uçurumdan yuvarlanarak öldü. Bir önceki bölümde kimin olduğu belli olmayan ve denizden ölü olarak çıkan bedenin de Elif’e ait olduğu ispatlandı. Her ne kadar polisler katilinin peşine düşse de anlaşılması güç bir durum olacak gibi duruyor. Kimin aklına gelir ki Burcu’nun Elif’i öldüreceği? 🙃

İkinci ve esas beklenilen ölüm ise Edip Hoca oldu!

Tam 32 bölüm bekledik. Son fragman geldiğinde ve herkes garip bir kavga halindeyken aklımızda tek soru vardı: Kim öldü kim? Beklediğimize değdi mi yoksa boşuna mı merak etmişiz dedirttiler, bu biraz tartışılır. Bu kadar bekledik ve sonuç sezon finaline girmeye hazırlanan dizideki esas cinayet, pencereden düşen gizemli kişi Edip oldu. Birçok isim arasından en çok ölmeye yakın görülen isim zaten Edip olduğu için sonuç fazla şaşırtmadı. Esas isimlerden ise kimseye bir şey olmadığı ortaya çıktı böylece. Cinayetin nasıl işlendiği, Edip’in nasıl öldüğü ise sonuca varmadı. O da yeni sezonda cevaplanacak sorulardan biri olacak anlaşılan… Bir sezon boyunca pencereden düşeni merakla bekledik ama sonuç biraz hüsran oldu.

İkinci sezondan ilk teaser geldi! 

Bölümün bitişinin ardından 2. Sezondan iddialı bir teaser da izleyici ile buluştu. Yayınlanan teaserda bütün ekibi havuzun içinde bir masanın etrafında şıkır şıkır, mutlu ve gülerek görüyoruz sonrasında havuz dolmaya başlıyor ve tüm karakterler suyun altında batmaya devam ederken bile birbirlerine artistik pozlar kesmeyi ihmal etmiyor. 😂 Dizi Eylül ayında hikayesine kaldığı yerden devam edecek. Bakalım yeni sezonda neler olacak?

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Mayıs 2018, 20:46

Bergüzar Korel’in Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

27 Ağustos 1982 İstanbul doğumlu Bergüzar Korel, usta oyuncular Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızıdır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Televizyondaki ilk rolü Kırık Hayatlar dizisiyle başlarken ardından Kurtlar Vadisi: Irak filminde Bergüzar Korel’i gördük. Asıl patlamasını 2006 yılında Binbir Gece ile gerçekleştiren Bergüzar Korel’in her canlandırdığı...

Devamını Görüntüle