Survivor’ın Güdümlü Füze’si Anıl Berk Baki’yi Sevmek İçin 10 Neden

Survivor’ın Güdümlü Füze’si Anıl Berk Baki’yi Sevmek İçin 10 Neden

Survivor 2018‘in tartışmasız en beklenmedik ismi Anıl Berk Baki… Gerçek Gönüllülerin kalan tek ismi ve aynı zamanda böyle bir kadro içerisinde Kıbrıs Finalini görebilen de tek isim… Kendisi 26 yaşında. Yeditepe Üniversitesi Reklam ve Tasarım bölümünden mezun. Galatasaray Lisesinden mezun. 6 yaşında yelken sporuna başlamış. Aktif olarak hem milli takımda sözleşmeli olarak devam ediyor. Türkiye’nin en büyük şirketinin kaptanlığını yapıyor. Crossfit ile ilgileniyor. Eğitmenliğini yapıyor. Atletizm, voleybol gibi sporlarla da ilgilenmiş. Biz bu sezon onu tanıdığımız için çok mutluyuz. Eminim siz de öylesiniz. O yüzden PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak sizler için Survivor’ın Güdümlü Füze’si Anıl Berk Baki’yi Sevmek İçin 10 Neden‘i yazdık…

10- Yakışıklı

anıl berk baki ile ilgili görsel sonucu

Sadece yakışıklı olduğu için sevmiyoruz tabii ki ama yakışıklılığı sevmeye başlamamız için en büyük etkenlerden biri! ?

 

9- Sempatik

https://twitter.com/busbisusyeter/status/1012064183188361217

Hem yakışıklı hem sempatik olarak mükemmel erkeğe yakın bir profil çiziyor olması sevmemiz için bir neden değil tabii ki ?

 

8- Başarılı

Sadece başarılı diye adlandırmak biraz haksızlık olabilir Anıl için çünkü o All Star kadrosunun olduğu, hemen hemen her yarışmacının 2 veya 3 kez katıldığı bir sezonda kendisini yarı final koltuğuna oturtabildi.

 

7- Azimli

https://twitter.com/ismailbbtr/status/1010997621769555973

Gönüllülerin kaybettiği dokunulmazlık oyunları sonrasında hemen hemen her konseyde ismi çıkmasına rağmen ismini yazanları tek tek gönderdi, asla pes etmedi ve son 4’e kalmayı başardı.

 

6- Saflığı

Çoğu zaman bu hali ona eleştiri oklarını doğrultmuş, çoğu kişi tarafından da rol yaptığı düşünülse de o kendine kötü davranan kişilere bile saygı gösterdi. Birleşme Partisinde Ümit Karan’ın dediğine verdiği cevaba bakar mısınız? Biz nasıl sevmeyelim şimdi? ❤

 

5- Hayvan Sevgisi

Kedisi Cevat’a düşkünlüğünü hepimiz biliyoruz. Hatta bir ödül sonrasında ailesiyle görüntülü konuşma yaparken “Oğlu Cevat”ı gördüğünde ağlamaya başladı ?

 

4- Kolejli Grubundan Olması

Gönüllü kadrosuyla yıldızı bir türlü barışmayan ve adada her zaman yalnız kalan Anıl, Hilmicem, Murat ve Damla’nın Gönüllüler takımına geçmesiyle rahat bir nefes aldı. Arkadaşlıkları ile herkesin sevgisini kazanan Kolejli Grubu son güne kadar birbirlerine hep destek oldu.

 

3- Duygusal

Ada yaşantısında annesini dilinden düşürmeyen Anıl, büyük ödül olan evi annesi için aldığında gözyaşlarını tutamadı. Yarışmaya katılırken de tek hayali annesine ev almak olan Anıl, herkesi televizyon karşısında ağlattı.

 

2- Sesinin Güzelliği

Ä°lgili resim

Birleşme Partisinde sesinin güzelliğini ve enerjisini herkese gösterdi ve bayıldııkk! ?

 

1- Kültürlü

Galatasaray Lisesinden ve Yeditepe Üniversitesinden mezun. İlgilendiği birçok hobisinin yanında 4 dil biliyor. Hey maşallah be! ?

 

BONUS: Damla ile olan dostluğu! 

Kolejliler grubunun içerisinde minnak bir dostluk grupları olarak ayrılmışlardı. HilMur ve AnDam olarak. Damla ile olan dostluğu dışarda da devam etmesi dileğiyle! Sizi çok seviyoruz. Özellikle seni Anıl Berk Baki! ?

https://twitter.com/AnDamOfficial/status/1009529440467070976

 

Sinem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir