Rastgele

Survivor’da Kim Elendi? Survivor’da Elenen Şok İsim!

Son potaya giren isimlerin Murat, Turabi ve Sema’nın olduğu oylamanın sonucu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Murat, Turabi ve Sema’nın olduğu oylamada bu gece Survivor 2018’e veda eden Sema oldu. İlk katıldığı dönem rüzgar gibi esen Sema’nın bu gece elenmesi herkesi çok şaşırttı. Son zamanlarda düşen performansı ile hayal kırıklığı yaratsa da yarışmanın favori isimlerinden olan Sema’nın elenmesi şok etkisi yarattı.

Sema’nın gidişi ile ünlüler takımında geriye sadece Adem ve sakatlığı dolayısıyla oynayamayan Turabi kaldı. Turabi’nin ise sakatlığı konusunda Acun Ilıcalı haber beklediklerini ve bu durumun iki güne kadar belli olacağını söyledi. Turabi ısrarla oynayabileceğini söylese de Acun Ilıcalı bu konuda kesin bir karar varmak için İstanbul’dan gelecek haberleri beklediğini söyledi. Aynı zamanda sakat olan Damla içinde artık oyunlara dönüş yapabileceğini açıklayan Ilıcalı, yarının fragmanın da Damla’nın Nagihan ile yarıştığını gördük.

Başlıklar: , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

23 Nisan 2018, 20:14

Aras Bulut İynemli’nin Canlandırdığı Hafızalardan Silinmeyen 5 Karakter

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu olan Aras Bulut İynemli, lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı ve hala eğitimine devam etmekte…Ünlü yönetmen Zeynep Günay Tan tarafından keşfedildiğini bildiğimiz Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğuna bayılıyoruz ama biz  PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak sizin için en beğendiğimiz 5...

Devamını Görüntüle