Survivor Şampiyonları Doğum Haritaları: Hilmicem İntepe

Survivor Şampiyonları Doğum Haritaları: Hilmicem İntepe

Survivor şampiyonları doğum haritası yorumlamalarında yeni isim 2013 senesinin şampiyonu Hilmicem İntepe oluyor. Pek çok Survivor finalisti gibi Hilmicem’in de güneş burcu Boğa. Hilmicem’in boğa burcu özelliklerini daha çok şampiyon olduğu 2013 senesinde görüyoruz. Başlarda pek fazla öne çıkamasa da adımlarını sağlam ve kararlılıkla attı bu çizdiği yol onu şampiyonluğa götürdü. Aynı zamanda Hilmicem’in neden çok uykucu olduğunu da haritasındaki Boğa yoğunlaşmasından görebiliriz.

Ay burcu YAY!

Hilmicem’in ayı Yay burcunda. Burada zaten Survivor’a katılma sebebini açıkça görebiliyoruz. Ay yay burcundaki kişiler özgür ruhludur. Aynı zamanda sabırsız ve idealist insanlardır. Sabırsızlığı da en iyi başka bir yarışmacı yarışırken Hilmicem’in benchte zıplayarak beklemesinden görebiliyoruz.

Merkür burcu BOĞA!

Hilmicem’in Merkür’ü Boğa burcunda.  Sosyal ilişkilerinde oldukça başarılı ve arkadaş canlısı tiplerdir ve çevresindekileri kendilerine çok iyi bağlayabilirler. Hilmicem bu özellikleri her iki yarışmasında da gösterdi. Özellikle bu yarışmada geçmişte insanları kendine bağladığını görebiliyoruz.

Venüs burcu BOĞA!

Hilmicem’in Venüs’ü Boğa burcunda. Haritasındaki toprak etkisinin ağırlığı yavaş yavaş kendini gösteriyor. Venüs burcu boğa insanları genelde sanata/sanatçı olmaya eğilimlidir. Hilmicem’in dansa olan tutkusu ve artık yeni mesleği olan oyunculuğa yönelimi bu yerleşimle açıklanabilir.

Mars burcu KOÇ!

Hilmicem’in Mars’ı Koç burcunda. Mars’ı Koç burcunda olan insanlar genellikle çok hırslı olurlar. Mars sert bir gezegendir ve Koç burcunda güçlü konumdadır. Bu konuma sahip kişiler dayanıklıdır ve mücadelecidir. Hilmicem’in dayanıklılığı ve mücadeleci ruhu Survivor’da onu 3. Kez Kıbrıs’a taşıyacak etkenlerden olabilir. Aynı zamanda Mars burcu Koç olan insanlar çok çabuk sinirlenebilir. Hilmicem’in bu durumu yumuşatan konumları var ancak aniden ne kadar sinirlenebileceğini ‘adamlığıma laf ettirmem’ kavgasından hatırlayabilirsiniz.

Satürn burcu KOVA!

Hilmicem’in Satürn’ü Kova burcunda. Satürn kova burcu arkadaşlıklarına çok değer verir ve aynı zamanda söz konusu arkadaşlıkları olsa bile tarafsızlığını koruyabilir. Hilmicem’in genel olarak bir guruba dahil olmama tavrını bu yerleşimle açıklayabiliriz. Aynı zamanda Survivor’ın en uç karakterlerinden biri olarak görünen Turabi ile yakın arkadaşlığı da Satürn kova yerleşiminin desteğiyle gerçekleşmiş olabilir.

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir