Rastgele

Westworld 2. Sezon İçin Gün Sayıyor!

Westworld 2. Sezonu yakında yayına giriyor!
Bu sefer ki fragman oldukça dehşet verici!

1. Sezon finali 2016 yılında ara veren dizi, bu yıl 22 nisan’da 2. Sezon olarak yayına devam edecek.
Distopik batı dizisinin anlatımı izleyenleri hayran bırakırken Games of Thrones dizisinin pabucu dama atılacağı benziyor.

Türü bilim kurgu olan Westworld‘ün 2. Sezonu ekranlarda yayınlanmak için gün şafak sayarken bu esnada beklenen fragmanda geldi. Merakla beklenen dizinin fragmanı hayranlarını dehşete düşürdü.

Bakalım dizinin yapımcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy hayranlarını yine hangi derin labirentlere sokacak?

İşte fragmanın ilk görüntüleri;

“Yapım oldukça meydan okuyucu ve hırslı, ayrıca yazımı da öyle,” diyen Nolan,” bu yüzden diziyi her yıl yayınlama gibi bir durum söz konusu değil,” diye ekliyor.
Ed Harris’e göre (siyahlar içindeki tüyler ürpertici adam) ilk 10 bölümün 2017’nin yazında başlayıp yılbaşına kadar tamamlanılacağını umuyor.
Bizde tabii onunla bu konuda tartışacak değiliz. 🙂


Westworld 2. Sezonda yeni isimler kimler?

Baş karakterler ölmediğine göre tekrar 2. Sezonda döneceklerini düşünüyoruz.
Ayrıca Dolores (Evan Rachel Wood) Teddy (James Marsden) Maeve (Thandie Newton) ve büyük ihtimalle Bernard (Jeffrey Wright) Ford’un talimatına uyarak kendini vurmuş olabilir fakat tekrar Felix ve Maeve’in arasında kalmıştı.

1. Sezonda yok olduğu düşünülen bir karakter 2. Sezonda tekrar gelebilir, bu da hayranlara sürpriz olsun. Gerçi Ford (Anthony Hopkins) Dolores tarafından vurulduğu halde Nolan seyircilere “Birşey sanmayın,” diye uyardı. Ve böylelikle Hopkins’in 2. Sezonda tekrar olacağı düşünülüyor.

Arada Flashback’lerin olabileceğini söyleyen Nolan “Mesela bu parkın neden bu hale geldiğini görebiliriz,” dedi.

Siyahlar içindeki adam, şimdi daha yaşlı bir William ile ortaya çıkıyor (Jimmi Simpson) ve hiç bir yere gidemiyor. Ed Harris, onun 2. Sezonda daha çok görüneceğini doğruladı.
Westworld’ın 1. Sezonu karmaşık ve yapbozlu ilerlemişti. Bir çok sahnenin rüya mı yoksa gerçek mi olduğu konusu havada kalmıştı. 2. Sezon ise bu durumun değişip değişmeyeceği konusunda kesin bir bilgi yok.
Fakat dizinin yapımcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy 2. Sezonda daha çok yerler keşfedecek.

Bu fragman ve açıklamalardan sonra bize de heyecanla yeni sezonu beklemek kalıyor.

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Mayıs 2018, 15:39

10 Kelime ile İbrahim Çelikkol

Şu sıralar Siyah Beyaz Aşk dizisiyle adından fazlaca söz ettiren yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 doğumlu. Kova burcunun kendine has karizmasını her bir zerresinde taşıyan İbrahim Çelikkol’u PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak onu 10 kelime ile anlatmaya çalıştık. 😍   1- Seksi! 😏   Hiçbir çaba harcamadan bu kadar seksi bir...

Devamını Görüntüle