Rastgele

Sinemada Deadpool 2’yi İzlemek İçin 10 Sebep

İlk filmiyle büyük beğeni toplayan Deadpool serisinin ikincisi 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girdi. Bu filmi kimse kaçırmasın diye PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak 10 nedenlik bir liste çıkardık. İyi okumalar ve keyifli seyirler! Spoiler içermez!

10) Tam bir aile filmi

Evet yanlış bulmadınız bunu Deadpool için diyoruz. Süper kahramanımız bu sefer ailenin de anlamını öğretmeye geliyor. Ama tabi aile filmi derken ille de ailenizle izleyebilirsiniz demek istemiyoruz.

9) Alışılmadık bir süper kahraman

İlk filmi izleyenler ya da daha iyisi çizgi romanları takip edenler zaten kendisinin alışılmadık bir süper kahraman olduğunu biliyorlardır. Ama bir kez daha belirtelim süper kahramanımız  bu filmde daha da alışılmadık şeyler yapabilir. Hayal gücünüzü korkak alıştırmayın.

8) Çok komik

Evet gülmek istiyorsanız mutlaka filme gidin. Kesinlikle harcadığınıza değecek bir zaman ve bol bol güleceksiniz. İlk filme göre biraz daha az belki ama mutlaka kahkahalar atacaksınız.

7) Gerçek bir aşk hikayesi

Gerçek bir aşk hikayesi mi görmek istiyorsunuz evet o zaman bu film doğru adresiniz. Ama gerçekten gerçek bir aşk hikayesinden bahsediyoruz öyle trajik saçmalıklardan değil. Tabi bu size hiç trajedi olmadığının garantisini veriyoruz demek değil.

6) Karizmatik ve yakışıklı bir süper kahraman

Zaten bütün süper kahramanlar öyle değil midir dediğinizi duyar gibiyiz. Maalesef Deadpool kadar değiller…

5) Başrol oyuncusu ölmüyor

Bu tabiki spoiler değil Deadpool’u bilenler zaten süper gücünün ne olduğunu az çok biliyorlardır: ölememek.

4) Diğer filmlere yapılan ve güldüren göndermeler

3) Müzikler

Evet çalan müzikler için filme gitmeye değerdi.

2) Keskin çizgiler olmaması

Evet genelde süper kahraman filmleri bize ne iyidir ne kötüdür bunları özetlemeye çalışır ve bu konuda keskin çizgiler çizmeye çalışır. Ancak Deadpool’da doğru ve yanlışın öyle kesin çizgileri yok. Yanlış görünen şeyler sizi doğru yollara sürükleyebilir.

1) Deadpool’un kendisi

Evet fazla söze gerek yok sevenleri için Deadpool adını duymak bile koşarak filme gitmek için çok yeterli bir sebep. Lafı daha fazla uzatmayıp sizi filmin fragmanıyla başbaşa bırakalım.

Başlıklar: , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Nisan 2018, 02:30

Otizme Mavi Işık Yak! (2 Nisan Otizm Farkındalık Günü)

    2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde, kamuoyunun dikkatini otizme çekmek için başlatılan ve bütün dünyada ilgi gören ‘Mavi Işık Yak Kampanyası’nın (Light It Up Blue) Türkiye elçisi Tohum Otizm Vakfı’nın çağrısı ile Türkiye’de ikonik binalar mavi ışıkla aydınlatılacak. Bunlar arasında akşam saatlerinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan...

Devamını Görüntüle