Rastgele

Sanatçılar,Çocuklar ve Doğa İçin ‘Umut Yeşertmeye’ Geliyor!

 

Ünlü sanatçılar TEMA Vakfı’nın NTV özel yayınında çocuklar ve doğa için gönüllü olarak sahneye çıkıyorBaşta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkların korunması için çalışan ve bugüne kadar 3 milyondan fazla çocuğa doğa eğitimleriyle ulaşan TEMA Vakfı, Umut Yeşerten Şarkılar” özel yayınında ünlü sanatçıları bir araya getiriyor. 1 Nisan Pazar akşamı saat 22.00’de gerçekleşecek olan özel yayın NTV’den canlı yayınlanacak ve tüm şarkılar ‘çocuklar’ ve ‘doğa’ için söylenecek.

Umut Yeşertmeye Geliyorlar!

Türkiye’nin önde gelen isimlerinin katılacağı TEMA Vakfı yararına olarak sahneye çıkacağı gecenin sunuculuğunu Yiğit Özşener ve Gülay Afşar üstleniyor. “Umut Yeşerten Şarkılar” özel yayınında; Aybüke Pusat, Ayça Ayşin Turan, Aytaç Şaşmaz, Birce Akalay, Burak Özçivit, Burak Sevinç, Caner Cindoruk, Defne Samyeli, Doğukan Polat, Eren Vurdem, Gizem Karaca, Görkem Sevindik, Güldüy Güldüy Ekibi, Kadir Doğulu, Melis Tüzüngüç, Meltem Yılmazkaya, Mert Fırat, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Öykü Gürman, Özcan Deniz, Pelin Akil, Serhat Kılıç, Sinan Tuzcu, Tolga Sarıtaş, Türkü Turan ve Yurdaer Okur şarkıları ile sahnede yer alacak. Gecenin müzik direktörlüğünü Behzat Gerçeker’in yaparken ENBE Orkestrası da sanatçılara performanslarında eşlik edecek.

#umutyesertiyoruz

Yayın öncesi ve sırasında gerçekleştirilecek kampanyayla 60 bin çocuğun daha TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerinden faydalanması için bağış çağrısı yapılacak. TEMA Vakfı’nın 3464 sms hattına gelecek bağışlarla doğa eğitimleri için kaynak sağlanması hedefleniyor. Dileyen herkes 3464’e TEMA yazıp sms göndererek TEMA Vakfı’nın çocuklara yönelik doğa eğitimlerine 10 TL katkıda bulunabilecek. Bir çocuğun doğa eğitimlerinden faydalanabilmesi için gerekli tutar 10 TL. Konu ile ilgili daha fazla ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz ise Twitter’da @temavakfi adlı hesaba ve #umutyesertiyoruz hastangine bakarak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Haydi hepimiz geleceğimiz olan çocuklara ufakta olsa bir yardımda bulunalım. TEMA yazıp 3464’e sms gönderelim. Eminim ki hep birlikte olursak çok güzel şeyler başarırız 🙂

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Ağustos 2018, 02:30

İnstagram’dan Kylie Jenner Takipçilerine Özel Filtre

Kylie Jenner, 21. yaşına özel #21 isimli Kylie Cosmetics ürünlerini piyasaya sürdü. Kısa bir süre önce Forbes kapağında yer alan genç yıldız bir kez daha kendi farkını ortaya çıkardı. Yeni rujlarının tanıtımı için sadece Kylie Jenner takipçilerine özel filtreler geldi! Sosyal medyayı dünyada iyi kullanan isimler denildiğinde akla ilk gelecek...

Devamını Görüntüle