10 Kelime ile Boran Kuzum

10 Kelime ile Boran Kuzum

Vatanım Sensin dizisinin yakışıklı ve yetenekli oyuncusu Boran Kuzum hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ancak o kadar şahsına münhasır biri ki hayatımızda uzun süre kalacağı belli. Boran Kuzum denildiğinde birçok söz geliyor akıllara ama Sosyal İçerik Platformu olarak 10 kelime ile onu anlatmayı başardık.

1. Özgün!

Boran Kuzum

Evet, Boran Kuzum’u izlerken onun mimiklerini ya da duruşunu bir başkasına benzetmek mümkün değil. Yeteneği ile kendine özgün bir duruş sergiliyor ve bu duruşu asla bozmuyor. Aynı zamanda karakteri ve düşünceleri ile de oldukça özgün bir adam.

2. Cesur!

Herkes istemediği okullarda istemediği bölümlerden mezun olmaya çalışırken Boran Kuzum Ankara Gazi Üniversitesi Ekonomi bölümünü bırakıyor ve bir süre ailesine söylemeden okula gidiyor gibi davranıyor.

3. Azim!

İstekleri ve hayalleri uğruna azmetti haliyle de bugün sonucunu alıyor. Adam neredeyse kusursuz!

4. İnatçı!

Sadece Leon olmak için beş kez denemelere girdi ve sonunda o rolü aldı. Zaten ondan başkası da bu role düşünülemezdi. İnatçı ve kendine güvenen tavrı ile bugün canımız Hilal’in biricik sevdiği Leon oldu.

5. Olgun!

Şan, şöhret ya da popülerlik gibi kavramları bir türlü ona oturtamazsınız çünkü tüm bunların şımarıklığını Boran asla yaşamıyor ve bize de yaşatmıyor. Düşünceleri kadar tavırları da olgun bir adam! Kusur aramaya kalkarsanız; Yok!

6. Duyarlı!

Sürekli magazinlerde ya da haberlerde onun neler yaptığını göremiyoruz tabi ancak o her konuda oldukça duyarlı ve ince düşünceli bir adam! Sadece bunu gözümüze sokmuyor.

7. Tutkulu!

Yaptığı her işte onun için en önemli olan tutkulu bir şekilde işine sarılması! Bu da onu başarılı kılan özelliklerinden bir tanesi.

8. Samimi!

Ne olursa olsun onun samimiyeti ekrandan bizlere ulaşıyor. Gülüşü, duruşu ya da bir röportajındaki küçük bir cümlesi ile onun samimiyetini görebiliyorsunuz.

9. Yakışıklı!

Farklı ve sert yüz hatlarının ona getirdiği harika bir cazibe var. Sadece genç kızların değil birçok fazla insanın kalbini de çalmayı başarmasına şaşmamak gerek.

10. Yetenekli!

Vatanım Sensin’i izleyen biri onun yeteneğini fark etmemesi imkansız. Gözleriyle seyirciye duygularını geçiren bir oyuncu! Yaptığı her işte inanılmaz bir yeteneği var. Her işte diyoruz çünkü sadece oyunculuk yapmıyor aynı zamanda resim de yapıyor. Tabi bunun için sürekli bir zaman ayıramıyor ancak kendisinin bu konuda da oldukça iyi olduğuna dair duyumlar aldık.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir