Oğuzhan Uğur: Daha İyisini Biraz Zor Bulursunuz

Oğuzhan Uğur: Daha İyisini Biraz Zor Bulursunuz

Oğuzhan Uğur 29 Ocak 1984 doğumlu bir Ankaralı. Hem de öyle böyle değil tam Ankaralı. E-devlet’te soyağacına baktığında bile tam Ankaralı çıkıyor. Oğuzhan Uğur’un tam mesleği şudur diyemeyiz aslında. Kendisini önce birbirinden eğlenceli şarkılarıyla tanıdık. Daha sonrasında Youtube’da daha kimse çekmezken çektiği şeberme videolarını gördük. Öyle böyle derken filmlerle de çıktı karşımıza Oğuzhan Uğur. Ve son olarak herkesten önce girdiği Youtube camiasına dönüş yaptı.  Babala Tv isimli youtube kanalının sahibi. Aynı zamanda Youtube üzerinden Pinç isimli bir programın sunuculuğunu yürütmekte. Yazıyı okurken biz şebermelere de bakalım derseniz videoyu buraya bırakıyoruz.

Bir garip ev şebermesi:

Oğuzhan Uğur kendisinin de sık sık bahsettiği gibi bir asker çocuğu. Hem de öyle sıradan bir asker değil Abdullah Öcalan’ı ilk sorgulayan albay olan Hasan Atilla Uğur. Oğuzhan Uğur’un dayak yeme hikayesini dinlemek isterseniz buyrun gelin.

https://www.youtube.com/watch?v=_taoWhL2epQ

Eee bi de şarkıcı dedik. Peki ne şarkıları var? Valla Oğuzhan’ın baya güzel şarkıları var. Önermesi bizden olacaksa: Biyolojik Unsur, Terbiyesizim ve Madım Mı? Şarkılarını sakın kaçırmayın. Oğuzhan Uğur eğlenceli şarkı sözleri yazmasının yanı sıra oldukça eğlenceli klipler de çekiyor. Gereksizse Söndür şarkısının klibindeki çiğ köfteci hepimizin hatıralarında baya bir yer etmiştir diye düşünüyorum. Gereksizse Söndür’ün klibinden sonra Bal Prensesi şarkısının klibinde de yer alan sayın çiğ köftecimiz orada sonunda hak ettiği cezayı buluyor. Bir nevi kliplerin gidişatını takip ederseniz olay bütünlüklerine de kavuşursunuz diyebilirsiniz.

“Ne yaparsan yap unutmam gezegenden gitsen de…”

Şarkıcı peki konser vermiyor mu? Veriyor, veriyor. Konser işine de el atmış durumda. Yakında kendi şehrinizde de konserine rastlayabilirsiniz. Eğer rastlarsanız sakın kaçırmayın. Çünkü Oğuzhan’ın sahne performansı da oldukça eğlenceli. Konserlerinde kendi şarkıları dışında da geniş bir yelpazesi bulunuyor ve dinleyenlerini genellikle coşturuyor.

Bu kadar güldük, eğlendik ama tabiki duygusal bir yönü de yok değil Oğuzhan’ın. Ceyhun Yılmaz ile yaptıkları çalışmalarında adeta kalbimize dokunuyorlar.

“Keşke bir kez daha öpebilseydim seni Sımsıkı sarılıp saçlarını koklayıp öyle gitseydim Ölmüşüm ben bebeğim ölmüş.”

deligomlegim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir