Ödüllü Anket: Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak?

Ödüllü Anket: Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak?

Survivor All Star 2018’de sona iyice yaklaşıyoruz. Artık sadece favori yarışmacılar kalmış durumda. Yarışmacılarımızı kısaca tanıyalım sonrasında kimin şampiyon olacağınızı düşündüğünüze dair anketimize oylarınızı bekliyoruz. En çok oy alan yarışmacıya büyük finalde 30 SMS göndereceğiz…

Elenen yarışmacılar açıklandıkça anketimiz de güncellenmekte, elenen yarışmacılar anketten çıkarılmaktadır. 

Adem Kılıççı

Ya da Swords Man. 2017 yılında son iki koltuğuna oturan ancak şampiyonluğu tadamayan Adem, sembol oyununu kazanarak Kıbrıs’a gitmeyi garantileyen tek yarışmacı. Canlı olan fan kitlesiyle bu seneki favoriler arasında.

Anıl Berk Baki

Survivor’a ilk katılışı olan tek isim. Başından beri Gönüllüler takımında olan Anıl oldukça iyi ilerledi. Oluşturduğu fan kitlesi ile sağlam şampiyon adayları arasında. Ayrıca All Star değil de normal bir Survivor olsaydı büyük ihtimalle Anıl tek favori olarak gösterilirdi.

 

Hilmicem İntepe

Hilmicem’in de 3. Survivor’ı kendisi de bu konuda profosyonel olmalı. İlk Allstar deneyiminde yaptığı hataları yapmamak için çok uğraştı. İlk All Star’da favorilerden biri olarak başlayıp sonrasında son iki koltuğunu bile görememişti. Bu Survivor’da ise pek çok kişi Hilmicem’in şampiyon olabileceğini düşünüyor.

Nagihan Karadere

Survivor’a 2. katılışı. Ünlüler takımında kalsa bu kadar ilerlemeyebilirdi. Ancak Gönüllüler’e geçmek isteyerek Survivor’ın en stratejik hamlesini yaptı diyebiliriz. Kadın şampiyon olma yolunda ilerliyor.

Damla Can (ELENDİ) – 2.263 Oy

Sevenlerinin değimiyle Sarı Fırtına. İlk katıldığı sene oluşturdukları gurup içinde oldukça dikkat çeken Damla bu sene için de kendi kişiliğini ortaya koyarak fan kitlesini yanıltmadı. Şimdiye kadar gelmiş en güçlü kadın şampiyon adayları arasında.

Turabi Çamkıran (ELENDİ) – 152 Oy

Turabi’nin 3. Survivor’ı. Katıldığı ilk 2 Survivor’ın şampiyonu. Turabi’nin bu konuda profesyonel olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu sene sakatlıklarıyla ettiği mücadelelere rağmen en güçlü şampiyonluk adaylarından biri.

Hakan Hatipoğlu (ELENDİ) – 16 Oy

Hakan’ın 3. Survivor’ı ve büyük ihtimalle stratejik olarak en doğru davranmayı başardığı Survivor. Hakan çok iyi ilerledi. Şimdiye kadar girdiği tüm potalardan çıkan Hakan, şampiyonluk adayları arasında.

Murat Ceylan (ELENDİ) – 57 Oy

İlk Survivor’ın da yalnızca son 4’ü görebilmiş olmasına rağmen çok ciddi bir fan kitlesi var. Öyle ki ilk Allstar’da bütün gözler Murat’ı aramıştı. Performansı düşük algısı yaratılmasına rağmen adada şampiyonluğu en çok hak eden isimlerden birisi de Murat.

Ve 30 Haziran 2018’de yayınlanan Survivor 2018 büyük finalinde sözümüzü tuttuk. Anketi birinci tamamlayan Adem Kılıççı oldu. 30 SMS sözümüzü de gerçekleştirdik. Herkese bol şans…

 

 

[poll id=”19″]

deligomlegim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir