Neslihan Atagül: İkizler Enerjisiyle Bir Aslan Kadını

Neslihan Atagül: İkizler Enerjisiyle Bir Aslan Kadını

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 doğumlu. Onda tam Aslan kadını enerjisini görmek mümkün. Kendine güveni adeta bir rüzgar estiriyor. Bunun yanı sıra enerjik kıpır kıpır bir insan. Hayallerini anlatırken dünyadaki en büyük hayalinin bir aslana sarılmak olduğunu söyleyebilen bir kadın. Bu enerjisi de haritasındaki İkizler etkisiyle geliyor diye düşünüyoruz. Şimdi de Neslihan’ın haritasına biraz daha ayrıntılı bakmaya başlayalım.

Ay burcu Boğa!

Neslihan’ın Ay’ı Boğa burcunda ki bu oldukça şanslı bir yerleşim. Ay çoğu burçta rahatsızken bu yerleşiminde oldukça mutludur. Bu tarz kişiler genellikle ev hayatını çok severler. Konforlu alanlarda bulunmaktan zevk alırlar. Neslihan’ın Instagram paylaşımlarından ev hayatını oldukça sevdiğini ve evine büyük bağlılık gösterdiğini görebiliyoruz. Ayrıca Ay burcu Boğa’da olan kişiler erken yaşlarında aşkı bulabilir. Neslihan Atagül de bu konuda şanslı isimlerden Kadir Doğulu ile mutlu bir evliliği var.

Merkür Burcu Aslan!

Neslihan’ın Merkür’ü Aslan burcunda. Merkür Aslanlar kendilerini son derece kendilerine güvenli bir şekilde ifade edebilirler. Neslihan’ın röportajlarında da bunu görebiliyoruz. Ne söylüyorsa ondan emin bir şekilde söylüyor. Meslek yaşamlarında yönetici konumda olmaya oldukça eğilimlidirler. Onlar için herhangi bir çözümsüz konu yoktur. Her şeyi yönetme ve çözme becerisine sahiptirler.

Venüs burcu Başak!

Neslihan’ın Venüs’ü Başak burcunda. Bu kişiler genellikle ilişkilerinde mükemmeliyet ve saflık ararlar. Neslihan Atagül aradığı mükemmeliyet ve saflığı bulmuş gibi görünüyor. Aynı zamanda Venüs’ü Başak’ta olan bir kadın çok zekidir.  Zeki erkeklerin ilgisini çekerler. Toprak burcu etkisiyle birlikte para ve başarıya da önem verirler.

Mars Burcu İkizler!

Neslihan’ın Mars Burcu İkizler. Yani o ele avuca sığmaz enerji bu yerleşimden geliyor. Gülüşünü bu kadar güzel ve içten yapan Mars İkizler yerleşimi. Hatta bu yerleşime sahip insanların akıllarının fazlasından çok çalıştığı düşünülür. Uğraşlarını sık sık değiştirip enerjilerini hayatlarının bütününe yaymaya çalışırlar. Neslihan Atagül’ü de hayatında pek çok konuda aktif olarak görebiliyoruz. Normalda Mars İkizler enerjisi zaman zaman kötü karşılanabilir ancak Neslihan’ın haritasında dengeleyici toprak gurubu burçlarının toplanması durumu dengeliyor.

Satürn Burcu Kova!

Neslihan’ın Satürn’ü Kova burcunda. Bu yerleşime sahip insanlar genelde yardımsever kişilikleriyle tanınırlar. Bu kişiler orjinal ve bağımsız olarak bilinirler. Neslihan’ı farklı birisi yapan bir diğer yerleşimi de buradan geliyor. O kendini zorlayacak işler yapmayı bu yerleşimi sayesinde seviyor.

deligomlegim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir