Rastgele

Koç Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Dışardan sevimli görünen Koç Erkeği ile bir ilişkiye başlamak üzereyseniz bir kez daha düşünün! Masum görünen bir işe yaramaz olmaktan öte gidemeyen Koç burcu erkeğinden neden uzak durmanız gerektiğini bizden duymaya hazır mısınız? Başlıyoruz…

1. 70 yaşında bile olsa o bir bebek!

ciddiyetsiz gif ile ilgili görsel sonucu

Asla ama asla büyümeyen bir adam ile uğraşmak ne kadar zevkli olabilir ki? 7’sinde neyse 70’inde o cümlesindeki kişi tabi ki bir Koç Erkeğinden başkası olamaz.

2. Ciddiyetsiz!

patavatsız gif ile ilgili görsel sonucu

Eğlence, komiklikler şakalar iyi güzel de seninle ciddi bir konu konuşulmaz. Asla ama asla 1 saatten fazla bu adamları karşınızda ciddi bir şekilde göremezsiniz. Ciddiye alınmayınca da en son sizin çareniz bir psikiyatri kliniği olabilir.

3. Hem suçlu hem güçlü!

Ä°lgili resim

Bir hata yaptıklarında sonunda sırf sussunlar diye özür dilersiniz. Asla suçunu kabul etmez. Tüm kanıtları ile karşısına dikilebilirsiniz ama kendi sinirlerinizin bozulduğu ile kalırsınız.

4. Patavatsız!

Ä°lgili resim

Siz onların saf ve söylediğinin altında kötü niyet yatmadığını düşünebilirsiniz ancak bu adamlar gerçekten patavatsız oluyor. Resmi ya da ciddi bir toplantıda asla yanınıza almamanız gereken adamlardır. Eh bir de bunları evlilikte ya da ilişkide düşünün? Ömür boyu size karşı anlamsız kelamlar edebilirler.

5. Hobileri: Aldatmak!
Görsel sonucu

Hayatında olan kadını bile daha doğru düzgün mutlu edemezken bir de aldatmayı hobi edinirler. Çünkü bu adamlar güzel olan her kadına aşıktır. Bir de flörte meyilli olan tatlı sözleriyle herkesi ağına düşürebilirler. Tabi size de 🙂

6. Geveze!
Görsel sonucu

Konunun ne olduğunun bir önemi yok! Bazen o kadar fazla konuşurlar ki kibarlık kurallarınızı bir kenara itip sadece “SUS” dersiniz. Hala bu adamla bir ilişki sürdürmek istiyor musunuz?

7. İyilik karşılıklıdır!

iyilik gif ile ilgili görsel sonucu

Koç erkeği size bir iyilik yapıyorsa kesinlikle bunun karşılığında sizden bir şey isteyecektir. Bu adamlar asla karşılıksız iyilik yapmaz. Eğer istememiş ise henüz zamanı gelmemiştir.

8. Dengesiz!

Görsel sonucu

Beş dakika önce öfkeden kuduran suratları ile kırmızı bir domatese benzeyen bu adamlar beş dakika sonra size tek bir kötü söz etmemiş gibi davranabilirler. Siz de sinirlendiğinizle kalırsınız. Hatta sonra trip atıyorsunuz diye yargılanabilirsiniz.

9. Kıskanç!
Othello (Kıskançlık) Sendromu

Anlamsız kıskançlık krizlerine hazırsanız buyurun bu adamla bir ilişkiye başlayın. Kardeşini kıskanır, çocuğunu sizden kıskanır ve sizi kıskanır. Paranoyak olduğu için her an sizi aldatmakla suçlayabilir.

10. Alkışlayın onu!

Görsel sonucu

Ya zaten sorumsuz, gevşek adamlar bir de bu yaptıklarına alkış bekliyorlar. Boylarının iki katı egoları var. Aslan burcunun izinden giden bir liderlik ruhu da mevcut. Seni ancak bu gevşekliğinden ötürü alkışlayabiliriz canım Koç Erkeği.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Mayıs 2018, 17:13

Dünya Genelinde En İyi Konsepte Sahip 10 Bar

Hemen hemen hepimiz konseptli mekanlara gitmeyi daha çok sevmeye başladık. Türkiye’de buna dair seçeneklerimiz daha az olsa da dünya genelinde konseptli bar kavramı oldukça moda. Gelin sizle PigmeLaf Sosyal İçerik Platformunda bunlardan seçtiğimiz 10 tanesine bakalım. 10)The Sherlock Holmes Mekan tahmin edebileceğiniz gibi Londra’da. Buranın aynı zamand bir müze niteliği...

Devamını Görüntüle