Hercai Dizisinin Yıldızı Akın Akınözü’nün Bilinmeyenleri!

Hercai Dizisinin Yıldızı Akın Akınözü’nün Bilinmeyenleri!

Atv’nin rekorlar kıran ünü ülke sınırlarını aşmış dizisi Hercai’nin yakışıklı oyuncusu Akın Akınözü’yle kısa bir yolculuğa hazır mısınız? Başlıyoruz. 🙂

Başarılı

Akın Akınözü’nün Bilinmeyenleri!

Hercai dizisiyle son zamanlarda adında oldukça söz ettiren oyuncunun başarısı gün geçtikçe artıyor. Diziyle beraber aldığı ilk ödülün “ödüller” olarak çoğalmasını ve bu yoldaki başarılarının devamını diliyoruz.

Yakışıklı

Akın Akınözü’nün yakışıklılığı kabul edelim ki tartışılmaz bir gerçek.

Kibar

Yakın çevresinden Akın Akınözü’nün etrafındaki kadınlara karşı son derece kibar ve nazik yaklaşımlarda bulunduğu söyleniyor.

Değişimin Gücü

Akın Akınözü’nün eski fotoğraflarını görenler kilolu hallerine şaşkınlıkla bakabilirler. Fiziğindeki bu büyük değişimiyle ilgili; Darwin’in “Ne en güçlü olan tür hayatta kalır, ne de en zeki olan. Değişime en çok adapte olabilendir hayatta kalan” sözünü çok sevdiğini söyleyen Akın Akınözü, “Değişimin gücünü ilk kez 120 kilodan 70 kiloya düştüğümde keşfettim” dedi. Bu değişim için aynı zamanda iradenin de önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Spor Olmazsa Olmazı

Sporun küçüklükten beri hayatının bir parçası olduğunu söyleyen Akın Akınözü boş bulduğu her fırsatı spor yaparak değerlendiriyor.

Matematikten Oyunculuğa

Lise yıllarında annesinin konservatuar isteğini geri çevirip oyuncu olmak istemediğini söyleyen oyuncu, Matematik okumak için Amerika’ya gitmiş UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamlamış. Yakışıklı oyuncu, matematikten oyunculuğa geçiş dönemini de şu sözlerle anlatıyor. “Matematiksel kavrayışım geliştikçe, bu dilin her yerde uygulama alanı bulduğunu fark ettim. Ben de kendime uygulama alanı olarak oyunculuğu seçtim çünkü insanlara dair, duygulara dair ve hikaye anlatmaya dair problemler beni daha fazla heyecanlandırıyor.”

İlk adım Süreyya!

Akın Akınözü’ne kendisiyle ilgili hiç bilinmeyen bir bilgi nedir diye sorulduğunda ilk adının Süreyya olduğu söylemiş. Bizde duyunca çok şaşırdık. 🙂

Sosyal Medya Yorumlarını Okuyor

Akın Akınözü, her ne kadar sosyal medyaya karşı mesafeli olsa da, kendisi için yapılan yorumları takip ettiğini ve bu yorumların ona yol gösterdiğini belirtiyor.

AlininAnnesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir