Rastgele

Hazal Kaya ve Burak Deniz Çocuklar İçin El Veriyor!

Hazal Kaya ve Burak Deniz‘in başrollerinde olduğu Bizim Hikayemiz isimli dizi Fox’a ilham verdi. Kanal hikayenin ana konusundan yola çıkarak korunmaya muhtaç çocuklar için sosyal sorumluluk projesi başlattı. Sadece başlatmakla kalmadı ve tanıtım için de güzel isimlerle çalıştı.

“El Ver, Hayata Atılsın!”

Bu slogan ile başlayan sosyal sorumluluk projesi; Koruncuk Vakfı’nın da desteği ile korunma destekleri biten çocukların sonrasında hayata atılmalarını amaçlıyor. Toplanan bağışlar ile güvenli bir hayat ve ev inşa edilecek olan bu projenin fotoğraflarını Mehmet Turgut çekerken, Hazal Kaya ve Burak Deniz’de projenin yüzü oldu. Selçuk Yöntemin’de seslendirdiği kampanyadan toplananlar çocuklara sağlıklı ve güvenli bir hayat olarak dönecek.

Koruncuk yaz 4717’ye gönder. Sen de el ver!

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

30 Mart 2018, 03:28

Sen Anlat Karadeniz’in İnadı ve Umudu ‘Nefes ile Tahir’

Merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz’in 10.bölümü öyle bir geldi ki resmen bomba etkisi yarattı. Hem Nefes ve Tahir arasında olanlarla hem de gelişen diğer olaylarla birlikte oldukça heyecanlı bir bölümdü. Kendimce 9.bölümde bir tık azaldı heyecan diye düşünürken 10.bölümde tekrardan bunu alevlendirdiler. Burdan yazarlarımız Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem...

Devamını Görüntüle