Hande Erçel’e En Çok Yakışacak 10 Erkek Oyuncu

Hande Erçel’e En Çok Yakışacak 10 Erkek Oyuncu

Hande Erçel 2015 yılında bir yaz dizisiyle hayatımıza girdi. Öncesinde birçok dizide karşımıza çıkan Erçel’in tam olarak tanınması Güneşin Kızları dizisiyle gerçekleşti. “Neden daha önce hayatımıza girmedi ya?” diye sordurttu hepimize. Sıcaklığı,doğallığı,oyunculuğu ve göz dolduran ışıltısıyla hepimizin başını döndürdü. Partneri Tolga Sarıtaş ile olan uyumu da çok sevildi.Güneşin Kızları’ndan sonra başarıları ardı ardına devam etti. Sonrasında Aşk Laftan Anlamaz’la karşımıza çıktı. Burada ki performansıyla ‘En İyi Komedi Kadın Oyuncu’ Altın Kelebek sahibi oldu. Son olarak da Siyah İnci’yle dikkatleri üzerine çekti. Güzelliğiyle kalbimizi fetheden Hande Erçel’in yanına yakışan 10 oyuncu düşündük ve sizin için derledik. Buyrun birlikte bakalım…

10- Buğra Gülsoy 

Şu sıralar 8.Gün adlı diziyle Burcu Biricik’le partner gördüğümüz Buğra Gülsoy’u kafamızda hep Özge Özpirinçci ile bağdaştırsakta Hande Erçel’le de fazla cool olmadılar mı sizce de? ?

9- Kadir Doğulu 

En son Babamın Günahları dizisiyle izlediğimiz Kadir Doğulu’yu ekranlarda görmeyi çok özledik. E yanında güzel Hande’miz olsa fena mı olur? ?

8- Şükrü Özyıldız 

Televizyon dünyasında son olarak Çoban Yıldızı, sinema dünyasında da Cebimdeki Yabancı filmiyle izlediğimiz ve oyunculuğuna hayran kaldığımız Şükrü Özyıldız Hande Erçel’le partner olmak için biçilmiş kaftan adeta! Yapımcılar bu ikiliyi görün lütfen!

7- Barış Arduç

Kiralık Aşk dizisiyle herkesin gönlünde taht kuran Barış Arduç’u Hande’yle birlikte tarzlarının dışına çıkarak polisiye bir gerilim dizisinde görmek çok isteriz doğrusu

6- Engin Akyürek 

Son olarak geçen sene Fahriye Evcen’le birlikte Ölene Kadar dizisinde ekranlarda gördüğümüz Engin Akyürek, sadece ülkemizde değil, Arap dünyasında da kendisini çoktan ispatlamış ve hayran kitlesini uçsuz bucaksız genişletmiş bir isim olduğunu biliyoruz. Hande Erçel’le de biz onları aşk yaşayan bir çiftten daha çok ağabey-kardeşi oynayacak bir ikili olarak düşündük ama tabii ki karar sizin ?

5- Birkan Sokullu 

Hayat Şarkısı‘nda izlediğimiz ve çok sevdiğimiz Birkan Sokullu, Kerim karakteriyle sanki kendini oynuyordu. O kadar doğal ve başarılı bir oyunculuğu vardı ki sanki o Kerim değil Birkan’dı. Yine aynı Kerim tarzında bir karakterle yanına da entelektüel kişiliğiyle Hande’yi eklesek değmeyin seyir keyfine!

4- Kerem Bürsin 

Amerikanvari duruşu, herkesten geçer not alan karizması ve defalarca ispatladığı oyunculuğu ile gönül tahtımıza yerleşen Kerem Bürsin’i televizyonda son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisiyle izledik. Önümüzdeki günlerde çıkacak Can Feda isimli filmini de sabırsızlıkla bekliyoruz.

3- Alp Navruz 

Şuan da devam etmekte olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde izlediğimiz sevilen oyuncu Alp Navruz ile Hande Erçel’in yan yana ayrı bir uyumu olacağını düşünüyoruz. Hatta biraz iddialı davranalım ve ikinci bir Tolga Sarıtaş uyumu bile olabilir diyelim ?

2- Berk Atan 

İkisini de ilk olarak Güneşin Kızları dizisinde birlikte izlemiştik biliyorsunuz ama partner değillerdi. Fakat ikisinin her sahnesinde “Partner olsalar ne güzel olur” hissini uyandırdı bu ikili bizde. Şu sıralar Cennet’in Gözyaşları dizisinde izlediğimiz Berk Atan’ı çok seviyoruz. Buradan da duyuralım. Berk Atan bizi bul, sana aşığız! ?

1- Furkan Andıç 

İkisinin de fotoğrafını gördüğüm andan itibaren yan yana koymak için sabırsızlanıyordum ve gerçekten haklıymışım. Çok güzel olmadılar mı sizce de? Bu kadar yakışacaklarını hangimiz tahmin edebilirdik ki? Furkan Andıç oyunculuğun ve yakışıklılığınla zaten eriyoruz, bu karlı soğuk fotoğraf bile içimizi ısıttı. Hemen yeni bir projeyle ve Hande’yle birlikte karşımıza mı çıksan acaba? ?

Gönüllerin En Best’i: Tolga Sarıtaş! 

Bu ikisi bir başka AlSel fandom biliyoruz, biz de sizin kadar çok seviyoruz ve özlüyoruz onları. Keşke Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yaptığı güzellik gibi yapımcılar da bize Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel’le bir güzellik yapsa, onları şöyle aşk dolu bir sinema filminde izlesek. Eminim çok güzel olur. Lütfen olsun lütfen lütfen! ??

[poll id=”6″]

Sinem Sarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir