Rastgele

Erdal Beşikçioğlu’nun Yeni Projesi Belli Oldu

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu 2 sene sonra beyaz perdede sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Adı Çiçero olarak belirlenen filmin yapımcılığını Ayla Filmi ile adını son dönemlerde çok kez duyuran Dijital Sanatlar üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar yer alacak. Dijital Sanatların yapımcısı bu projeden önce Erdal Beşikçioğlu’na başka bir proje ile gitmiş olsa da son olarak Çiçero için anlaşmış bulunmaktalar.

Her rolün üstesinden en iyi şekilde gelen Erdal Beşikçioğlu, Çiçero adlı filmde bir ajan rolünü canlandıracak. 2. Dünya Savaşı esnasında Alman ordusuna ajanlık yapan Türk olarak karşımıza çıkacak. Çiçero’nun bir diğer önemli noktası ise Ayla filminde olduğu gibi gerçek bir hikayeden esinlenmiş olması olacak.

Erdal Beşikçioğlu, İlyas Bazna’yı Canlandıracak!
Yaşanmışlıklardan yola çıkan bu filmde Erdal Beşikçioğlu, İlyas Bazna yani Çiçero’yu canlandıracak. Beyaz perdede 2. Dünya Savaşı’nın seyrini değiştiren ve yüzyılın en usta ajanı olarak anılan bir ajanı izleyeceğiz. İngiliz diplomasisini alt üst eden bu ajanı da usta oyuncu büyük ihtimalle muazzam oyunculuğu ile bize izlettirecek.

Çiçero kimdir?
Orjinal adıyla Elyesa Bazna olarak geçen bu ajan için film siteleri Türk Ajan dese de farklı kaynaklarda ise Arnavut Ajan olarak geçmektedir. 28 Haziran 1904 doğumlu olan bu ajan’ın kod adı: Çiçero’dur. 2. Dünya Savaşında Nazi Almanya’sı için çalışmış bir Arnavut Ajanı olarak bilinmektedir. Babasının ölümünden sorumlu tuttuğu İngilizlere karşı savaşmak bir anda bütün hayatının anlamı olmuştur. 1942 yılında ise Britanya İmparatorluğunun Ankara Büyükelçisi’nin uşaklığını da yapmıştır.

Film hakkında daha fazla açıklama olmasa da yabancı oyuncuların da kadroda yer alacağı konuşuluyor. Erdal Beşikçioğlu ise film için şunları söylüyor; “Film öncesi Alman konsolosluğu ile görüşmeler gerçekleşti, ben Almanların bu filme kendi öz eleştirilerini yapabilecek anlayışta olduklarını gördüm.”

Filmin vizyon tarihi 5 Ocak 2019 olurken ilk fragmanda gelmiş bulunmaktadır. İşte fragman;
[youtube]https://www.youtube.com/watch?time_continue=68&v=oayjRq-_gr8[/youtube]

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

02 Mart 2021, 20:06

Hello Kitty Gerçek Mi?

Hello Kitty karakterini herhalde bilmeyen yoktur. Peki bu sevimli çoğumuzun sevdiği bu karakter gerçekten sevimli miydi? Hello Kitty hakkında gerçek olduğu varsayılan bu teoriler yeterince tüyleri ürpertiyor. Benim çok fazla bu karaktere ait eşyam olmasa da kediye benzettiğim için daha sevimli görünüyordu gözüme. Firma yetkililerinden onun bir kedi değil bir...

Devamını Görüntüle