Rastgele

Elçin Sangu Bir Projeden Daha Vazgeçti

Türkiye’nin ilk vampir dizisinin başrolünde olan Elçin Sangu için geçtiğimiz günlerde yeni bir proje haberi yapmıştık. Kanalın önce bir tweet ile duyurduğu sonrasında ise paylaşımını sildiği bu proje için Elçin Sangu olumsuz olduğuna dair bir açıklama yapmıştı. Yine de onu ekranlarda görmenin umuduyla güzel bir haber bekliyorduk.

Atv ekranlarında yayınlanacak olan bu dizi için resmi olarak açıklama Elçin Sangu’nun ajansından geldi. Ajans “Can Kırıkları” isimli projenin çalışma takviminin Elçin Sangu’nun takvimine uymadığı için dizinin kadrosunda olmayacaklarını belirtti. Elçin Sangu öncesinde de Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde olduğu Gülizar dizisinden de son anda vazgeçmişti.

Ajansın yayınladığı tweet:

 

Başlıklar:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Haziran 2018, 09:06

Kanserin Çaresi Bulundu!

Çağımızın Hastalığı Olan Kanserin Tedavisi Bulundu Mu? Kanser artık grip, nezle, soğuk algınlığı gibi sıradanlaşan ve hızla yayılan bir hastalık türü oldu. Erken teşhisin hayat kurtardığı ama ilerleyen seviyelerde maalesef ölüme yol açan bu hastalık Türkiye’de her 10 kişiden 7‘sinde görülüyor. Kansere Çare ABD Ulusal Kanser Enstitüsü‘nde (NCI) Cerrahi Dalı...

Devamını Görüntüle