Rastgele

Elçin Sangu Bir Projeden Daha Vazgeçti

Türkiye’nin ilk vampir dizisinin başrolünde olan Elçin Sangu için geçtiğimiz günlerde yeni bir proje haberi yapmıştık. Kanalın önce bir tweet ile duyurduğu sonrasında ise paylaşımını sildiği bu proje için Elçin Sangu olumsuz olduğuna dair bir açıklama yapmıştı. Yine de onu ekranlarda görmenin umuduyla güzel bir haber bekliyorduk.

Atv ekranlarında yayınlanacak olan bu dizi için resmi olarak açıklama Elçin Sangu’nun ajansından geldi. Ajans “Can Kırıkları” isimli projenin çalışma takviminin Elçin Sangu’nun takvimine uymadığı için dizinin kadrosunda olmayacaklarını belirtti. Elçin Sangu öncesinde de Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde olduğu Gülizar dizisinden de son anda vazgeçmişti.

Ajansın yayınladığı tweet:

 

Başlıklar:

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

06 Mayıs 2018, 17:30

Yeni Gerçekçiliğin Çarpıcı Örneği Yeniden Cannes’da

Başka çarem yoktu suçluma dönüşmekten başka… Sinemada sürekli iki görüş arasında kaldık; sinema ya gerçekliği olduğu gibi yansıtmalıydı ya da gerçeklik kurmacayla harmanlanmalıydı. Kimilerileri gerçek hayat sıkıcı, ondan kaçmak isteyenler kendini sinemada bulur dedi. Kimileri ise sinema gerçekliğin ta kendisi ve onu olduğu gibi yansıtmalı dedi. Derken biz iki görüşün...

Devamını Görüntüle