Rastgele

Chanel’den Çıktığına İnanamayacağınız 5 Çanta

Chanel her zaman pahalı ve sofistike tarzıyla bilinen bir marka ve ürünleri genel olarak klasik tarzın içinde yer alıyor. Ama zaman zaman bizi çok şaşırtacak ürünler de çıkarabiliyor marka gelin birlikte o ürünlere göz atalım.

5)Roket Çanta

Çantanın orjinal adı Chanel Resin Rocket Minaudière Bag. Çanta markanın 2017 Sonbahar/Kış koleksyonunda yer aldı. Çok kullanışlı bir çanta olduğu söylenemez ancak ilgi çekici bir çanta olduğu kesin. Almak isteyenler için çantanın satışı hala çeşitli internet sitelerinde mevcut.

4)Tabak Çanta

Chanel bu çantayı yemekte bile şık sloganıyla ortaya sürüyor. 2015 Sonbahar/Kış koleksyonunda yer alan bu çanta en çok dikkat çekenler arasında oluyor. Çantanın üzerinde Channel Logosu ve Brasserie Gabrielle yazısı var.

3)Film Kayıt Cihazı Çanta

Benim listedeki şahsi favorim bu çanta. Kullanışsızlığına rağmen listedeki diğer çantalar arasında daha normal kaldığını düşünüyorum. Çanta 2015 yılında Chanel Pre-Autumn/Winter Metiers d’Art koleksyonuna dahil olarak çıktı. Bir kameranın bütün detaylarına sahip olan çanta boyutunun küçük olması nedeniyle içine çok fazla eşya alamaz gibi görünüyor.

2)Alışveriş Sepeti Çanta

Listenin neredeyse en tuhaf çantası ama çıktığı dönemde popülerliği yok denemez. Çantanın orjinal adı The Chanel Grocery Basket Bag. Marka bu çantanın alışverişe giderken kullanılmaya çok uygun olduğu pazarlama stratejisiyle yola çıkıyor. Heralde Chanel’siz alışveriş yapmam bile mümkün değil diyenler için tasarlanmış bir çanta.

1)Hula Hop Çanta

Geldik listenin en tuhaf görünen çantasına. Çanta 2013 yılında İlkbahar/Yaz koleksyonu kapsamında sunuluyor. Çantanın designer’ı ise modaya yabancı insanlara bile tanıdık gelecek bir isim Karl Lagerfeld. Bu tasarım içine bir şeyler sığdırmak açısından daha kullanışlı gibi görünse de içine bir şeyler sığdırmak için hayli zorlanabilirsinize benziyor. Çantanın birden fazla boyutu var hangisi kullanmak isterseniz tercih sizin.

 

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Mayıs 2018, 13:35

Paulo Coelho’nun Romanları Ekrana Taşınıyor

American Gods, Simyacı’nın yazarı Paulo Coelho‘nun romanlarını ekranlara taşımak için hazırlıklara başladı. FremantleMedia North America, Random House Studio ve Dancing Ledge Productions ortaklığı ile taşınacak dizi yazarın ilk defa ekranlara taşınan projesi olacak. Paulo Coelho karakterleri geliyor! Yazar ve yapımcılar arasında yapılan özel anlaşmaya göre yazarın Şeytan ve Genç Kadın,...

Devamını Görüntüle