Bruno Mars’ın En İyi 10 Canlı Performansı

Bruno Mars’ın En İyi 10 Canlı Performansı

8 Ekim 1985 Honolulu doğumlu Peter Gene Hernandez veya sahne adıyla Bruno Mars sadece şarkıcı değil aynı zamanda şarkı yazarı ve yapımcıdır. BoB’nın « Nothing on you » şarkısıyla tanınan Mars kısa zamanda büyük bir başarı elde etti. Müzik ve dans eğitimleri ailesinden geliyor. Annesi danscı babası ise perkusyonist.

Kendisi büyük bir Michael Jackson ve Elvis Presley hayranıdır, çocukluğundan beri şarkılarını seslendirir ve en büyük ilham kaynaklarıdır. Tek bir müzik türüyle yetinmeyen Bruno her seferinde kendini yenilemeyi seviyor. Albümlerinde pop, rock, reggae, r&b, soul, hip-hop ve slow türü farklı müzikler yer alıyor. Aynı zamanda aşk şarkılarının vazgeçilmezidir Bruno Mars. Bir çok ödüle sahip ünlü şarkıcı birbirinden harika performanslarıyla da kendinden söz ettiriyor.Gelin onlara beraber göz atalım:

1- When I Was Your Man – The Voice

Şarkılarını aşkla yazdığını ve yorumladığını söyleyen şarkıcı bunu her performansında fazlasıyla gösteriyor. O kendini tamamen müziğe kaptırıyor biz ise ona.

2- Valerie (Amy Winehouse Tribute) – Video Music Awards 2011

Amy Winehouse’in Valerie şarkısını onun anısına seslendiren Bruno Mars ödül töreninde gecenin en iyi performansına imza attı.

https://youtu.be/MuwgY_TRTW0

3- Treasure – Billboard Music Awards 2013

Yeni Michael Jackson olarak adlandırılan Bruno Mars, müzikleriyle ve danslarıyla gerçekten de efsane şarkıcıyı hatırlatıyor.

4- That’s What I Like – Brit Awards 2017

İşini severek yaptığı o kadar belli oluyor ki ona hayran kalmamak elde değil. Resmen sahnede ışık saçıyor.

5- Finesse feat Cardi B – Grammy Awards 2018

Bu sene Grammy Awards’da rekor kıran Bruno Mars 7  ödül kazanıp rakiplerini çok geride bıraktı. En iyi albüm, en iyi kayıt, yılın şarkısı, yılın albümü, en iyi R&B albümü, en iyi R&B performansı ve en iyi R&B ödüllerine layık görülen ünlü şarkıcı geceye damgasını vurdu.

https://youtu.be/xEBlsVvRoEA

6- 13 Dakikalık Super Bowl 48 Performansı

Super Bowl’in devre arası konserlerinde unutamadığım ve bayıldığım sadece üç ünlü vardır: Michael Jackson, Beyonce ve Bruno Mars. Bu üçlünün performanslarını izlediğinizde diğer ünlülerin konserleri öyle sönük kalıyor ki. İzleyin ve görün !

https://youtu.be/F2i0Bc3f7jk

7- It Will Rain – X Factor

Alacakaranlık serisinin soundtrack’inde yer alan bu şarkı şüphesiz Bruno Mars’ın en sevdiğim slow şarkılarından biridir. Yine olağanüstü bir performans ve harika bir görsel şölen.

https://youtu.be/g8dvHfoMjw4

8- Versace On The Floor – Billboard Music Awards 2017

Bruno Mars hareketli şarkılarda sesi ve danslarıyla çok başarılı olsa da slow müziklerde efsane oluyor. Şarkıyı o kadar hisli söylöyor ki etkilenmemek elde değil. Her izlediğimde tüylerim diken diken oluyor.

9- Uptown Funk/Formation feat Beyonce – Super Bowl 50

İki dünyaca ünlü ve çok sevilen sanatçı birlikte hem düet yapıp hem dans ederlerse ne olur ? Tabii ki olay olur. Coldplay’in Super Bowl konserinde kapanışta yer alan ikili unutulmaz bir performansa imza attı.

[youtube]https://youtu.be/SDPITj1wlkg[/youtube]

10- 24k Magic – American Music Awards

Ve geldik en ama en sevdiğim ve defalarca izlediğim performansına. Şarkı zaten mükemmel birde araya müthiş dans figürleri eklemiş dahada olay olmuş. Lady Gaga, John Legend ve Ciara gibi bir çok ünlünün de yerinde duramayıp dans ettiğini görebiliyoruz. Onları çok iyi anlıyorum, Bruno Mars’i izlerken otomatik olarak oynamaya başlıyorsunuz !

Yeni performanslarını büyük merakla bekliyoruz. Eminim Bruno bize yine şahane şovlar hazırlıyordur.

Deniz Mrc

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir