Başak Burcu Erkeği ile Olmamanız İçin 10 Sebep

Başak Burcu Erkeği ile Olmamanız İçin 10 Sebep

Toprak grubunun gururu onlardır demek isterdim ama ne yazık ki toprak grubunun yüz karası olan Başak burcu erkeğine dair söyleyeceğimiz çok şey var. Ağır ve oturaklı görüntülerine aldanıp Başak erkeğine kapılan kardeşlerim hazırlanın size neden onlarla sevgili olmamanız gerektiğini açıklamaya geldik. Başlıyoruz…

1. Takıntılı şizofren!

Hem takıntılı hem şizofren mi derseniz, evet. Ne ararsanız var bu arkadaşlarda! Anlamsız tüm takıntıların tek adresi >>> Başak Burcu Erkeği diyebiliriz. Eğer canınıza susamadıysanız bu anlamsız takıntıların toplandığı adamdan uzak durun. Yoksa çorabını neden 4 kere değil 2 kere katladınız diye size huysuzluk edebilir.

2. Sivri dilli

Bir erkek nasıl bu kadar sivri dilli olabilir? sorusunun tam cevabı >> Başak burcu erkeğidir. Ama siz canınıza susadıysanız ve anneniz gibi sürekli size laf sokarak ikinci bir kaynana olan bir eş istiyorsanız; buyurun meydan sizindir kızlar…

3. Kıymet bilmez

100 isteğini şartsız koşulsuz yerine getirmişsinizdir ama 1 tanesini yapmadıysanız eğer hazır olun bir savaş alanına gireceksiniz. Belki saatlerce belki senelerce size bu yapmadığınız tek bir isteğini söyleyecek. Diğer tüm yaptığınız güzellikleri elinin tersiyle itecek. Asla kıymetinizi bilmeyecek ve her an gitmeye meyilli olacak. Bizden söylemesi…

4. Alaycı

Eğer canı o an ciddi bir konuşma yapmak istemiyorsa; karşınızda tüm alaycılığı ile Başak burcu erkeğini bulacaksınız. Asla sizi sinirlendirmesi ya da kırması o an umrunuzda olmayacak. Gülmesi yetmiyormuş gibi eğer siz ısrarcı olursanız sizi de görmezden gelmeyi çok iyi becerir.

5. İnatçı

Anlamsız davranışlarından bir tanesi de kesinlikle pis inatlarıdır. O bardağı neden masamdan aldın? Benim çoraplarım ilk çekmecede duracak! gibi anlamsız inatları vardır. Eğer yapmazsanız; sivri dili ile size dünyayı zindan eder. Siz o isteğini yapana kadar suratı beş karış gezer. Beş maddede bu adamlardan biz soğuduk ama siz hala soğumadınız mı?

6. İncelikten anlamayan bir odun!

Aylarca para biriktirdiniz ve ona istediği harika oyunu aldınız. Size basit bir teşekkür ettikten sonra oyunun başına oturacak ve birkaç gün sonra hevesi geçtiğinde onu herhangi bir koliye atacak. Şaşırdınız mı? Size kıymet bilmez demiştik. Bir de odun olunca sonuç bu.

7. Aldatmayı sever

Durun burada yazıdan kopmayın. Her erkek böyle tatavalarına girmeyelim. Bu adamlar profesyonel bir aldatma eğilim içindedirler. Çok da iyi yalan söyleyemezler ama aldatmak söz konusu olunca yazın bu burcu ilk sıralara! Siz evde onun yemeğini hazırlarken hiç gizlenmeden istediğini bir kadınla buluşur. Bir bakmışsınız yüzüğü parmağında yok! Sevgilisiyseniz zaten eyvahlar olsun.

8. Yalan söyleyemeyen yalan sevici

Çok zeki olmalarına rağmen söyledikleri yalanlar bir şekilde ortaya çıkar. Buna rağmen inatla sürekli size yalan söyleyeceklerdir. Aşkım toplantı uzadı da 🙂

9. Gereksiz işlerin baş ustası

Nerde gereksiz bir iş varsa bu adamlar orada biter. Oysa sizinle uzun zamandır vakit geçirmemiştir ama o an gereksiz işi size seçer. O gereksiz işin de ucu ya akraba ya da arkadaşlarına dayanıyordur. Siz bir şey isterseniz 10 hafta yapmaz ama onlar istediyse hemen yapılacaktır.

10. İki yüzlü

Asla hiçbir yerde ve konumda kendisi gibi davranmaz. İnsanız elbet kendimize sakladığımız bir parçamız var ancak bu adamların kendine sakladığı beş yüz tane yüzü vardır. Herkesin yanında farklı bir yüzünü gösterebilir. Sizinde bu arkadaşa ayak uydurmanız gerekecektir. Tabi size karşı da en az 10 yüzü olduğuna iddiaya girebilirim.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir