26 Mart – 1 Nisan Haftalık Burç Yorumları

26 Mart – 1 Nisan Haftalık Burç Yorumları

26 Mart ve 1 Nisan haftalık burç yorumlarında şenlik var. Merkür Retrosu ve eski sevgiler aramıza hoş geldi. Eğer gelmediyse belki siz ona gitmek isteyebilirsiniz? Bu ikisi de iyi bir karar olmaz. Karar vermek için Merkür Retrosu’nun sonlanmasını beklemeniz güzel olacaktır.

31 Mart Dolunayı da evlere şenlik kararlar ile kapınızı çalabilir. Eskilerle barışma ya da konuşma gibi aktivitelere girebilirsiniz ancak Merkür’ü unutmamalısınız. Yeni biriyle başlamak ise hiç akıl karı olmayacak.  Özellikle Koç, Terazi, Aslan ve Kovalar dikkat etmeli bu dolunaya. Pazartesi günü enerji ve atılımlar sizinle olacak. Salı ve Perşembe ise cesaret aktif olabilir. Cuma zaten Dolunay zamanı.

Geçelim haftalık burç yorumlarına;

Canım Koç burcu. Sıra ve sahne senindir! Enerjik ve konforlu günler seninle olacak. Hayatının akışında farklı gelişmeler kaydedeceksin. Bu hafta senindir! 31 Mart Dolunay’ı seni yeni kararlara itebilir ancak korkmadan hareket etmelisin. Sadece biraz detaylı düşünmen gerekebilir. Yeni insanlar ya da eskilerle alakalı yeni kararlar verebilirsin. Sağlığına bu hafta dikkat etmen gerekebilir. Birçok konuda aynı anda yeni adımlar atmak isteyebilirsin ancak sabret ve Merkür’ü unutma.

Canım Boğa, senin bu hafta şanslı hafta ama sen de Merkür’ü unutmamalısın. Korkuların ve geçmişte üzerine toprak attığın her şey gün yüzüne çıkabilir. Kendini kötü hissedebilirsin ancak buna engel olmalısın. Üzernde hissettiğin baskılardan kurtulmana az kaldı. Biraz kendini düşünme ve kendi yapabileceklerinin farkına varma haftasındasın. Dolunay senin duygularını biraz karıştırabilir ama belki bu sana doğru yolu gösterecek bir adım olacaktır. Bu dönemlerde yeni kararlar almadan düşünmelisin. Sağlık konusuna sen de dikkat etmelisin.

Biliyorum daha ne kadar inceleyebilir ve ince düşünebilirim diyeceksin ama bu hafta ne yazık ki bir üst seviyeye çıkarman lazım. Canım İkizler burcu; arkadaşlıklarla ilgili bir sorunun varsa kesinlikle bunu konuşmadan çözemezsin. Dolunay döneminde özellikle bu konularda bir çözüm söz konusu olabilir. Merkür’ü aklında tut ve yeni başlangıçlardan biraz uzak dur. Maddi konularda da dikkatli olman gerekiyor. Daha çalışkan ve bol güleceğin bir hafta seni bekliyor.

Canım Yengeç; bu hafta senin için kariyer, eğitim ya da yeni hayallerin peşinden koşma haftası olabilir. Enerjisi hangisine çevirirsen başarı elde etmen zor olmayacak. Dolunay, seni mantığın ve kalbin arasında bırakabilir ama sen bunun üstesinden gelirsin. Biraz akışına bırak bakalım neler olacak? Merkür etkisi geçtiğinde her şeyi tekrar gözden geçirmek için bir süre erteleyebilirsin. Aynı zamanda unutma geçmişin olmasaydı sen bugün bu insan olmayacaktın.

Tabi ki başrol senin! Zaten sen başrollerin insanısın buna şaşırmaman lazım. Yeni kararlar için iyi bir dönem değil ancak bir sürü fırsat senin ayağına geleceğinden bu konuda çok düşünüp bir karar vermen gerekebilir. Tüm olasılıkları bir kenara yaz ve ona göre hareket et! 31 Mart Dolunayı senin istediğin birçok konuda ayağına güzel fırsatlar getirecek. Başrol senin demiştim. Aşk konularında biraz bunalabilirsin ancak her konuda iyi olman gerekmediğini artık anlamalısın. Şans ve huzur seninle!

Bir miras ya da toplu bir para haberi alabilirsin. 31 Mart Dolunayı maddi konularda seni farklı bir yola götürebilir. Eline bir para geçtiğinde ilk işin borçlarını kapatmak olsun. Bu hafta yaşayacağın pek çok konu tüm sene içinde seni keyifli ve mutlu hissettirebilir. Aşk konusunu fazla akışına bırakmak senin için pek iyi olmamış gibi ama yeni kararların da hiç zamanı değil. Sen yine akışına bırakmaya devam etmelisin.

Dolunay geldi, hoş geldi ve en çok sana geldi. Evet, ön plana çıkacağın bir haftanın içindesin. Aşk konusunda emin adımlar ve yeni kararlar alabilirsin. Tabi bunun için ne kadar doğru bir zaman olur bunu bilemiyorum. İyi düşün ve Merkür’ü unutma. Yeni farkındalıklar yaşayacaksın. Kendi içinde bir değişim hissedeceksin ancak sen biraz fazla düşünmelisin. Maddi konularda şans seninle ve dostlarınla güzel bir hafta geçirebilirsin. Çözümlerine de bu hafta ulaşabilirsin.

Canım Akrep, bu hafta şans yanında ancak Dolunay seni biraz köşeye sıkıştırabilir. Her neyi düşünmek istemiyorsan, kendini onu düşünürken bulabilirsin. Korkularla yüzleşme zamanı! Asla geri adım atma. Sen bunları da halledersin. Fevri davranışlardan bu hafta biraz uzaklaş ve sakinleş. Seninle beraber bir yolda olanlara biraz anlayış göster. Aşk hayatınızda tatlı telaşlar söz konusu olabilir. Son olarak biraz farklı pencereden bakmalısın.

Kariyer, eğitim gibi konularda yeni kararlar alabilirsin. Yeni adımlara atabilir ve farklı durumlar içinde kalabilirsin. Her şeyi kendine çevirebilirsin. Sadece tek bir konuyu halletmeden diğerlerine yönelme. Yani adım adım gitmelisin. Hareketli ve hızlı bir hafta olacak. Sen yine de çok fazla yeni atılım yapmamaya dikkat etmelisin. Arkadaşlarının desteğini bir kez daha görmek seni mutlu edecek. Şanslı bir dönemdesin.

Yeni durumların farkına varacağın bir dönem içerisine girmiş bulunmaktasın. Düşüncelerin değişebilir bu seni korkutmasın. Sende bu hırs ve azim olduğu sürece birçok konuyu kendine çevirebilirsin. Endişe ve kaygılarını bir kenara bırakmanın artık zamanı geldi. Dolunay senin gündemini değiştirecek ve karıştıracak. Her konuda fazla meraklı olmamalısın. Arkadaşlarla alakalı yeni durumlar söz konusu olabilir.

Canım Koç, en az Aslan kadar başrol senin olacak. Dolunay senin hayatını büyük çaplı bir yeniliğin içine sokabilir. Maddi konular her zamanki gibi ön planda olacak ama hem iyi hem kötü diyebiliriz. Bu yüzden biraz dikkat etmelisin. 2018 için senin yılın olacak diyebiliriz, o yüzden ara sıra can sıkıcı olan konuları fazla büyütmemelisin. Aksiyon meraklısı olma konusunda biraz kendini dizginlemelisin. Aşk konusunda ise önce kendine dürüst davranmayı öğrenmelisin.

Canım Balık burçları bu hafta biraz yükselen burcunuzun etkisinde kalmanız gibi bir durum söz konusu olabilir. Dolunay sana maddi konularda güzel haberler getirecek. Gelir seviyenin bir anda arttığına şahit olabilirsin ancak atılım yapmadan bu olmaz. Bu hafta senin için kendin ve aşk hayatın ön planda olabilir. Yeni bir olmasa da kafanda kurma konusunda çok iyisin. Yakınından birinin sana açılması söz konusu olabilir ancak kendini daha iyi tanıtmadığın sürece bu durum biraz zor olacak. İş konusunda yeni atılımların hiç zamanı değil.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir