Rastgele

Tüm Dünyanın Şahit Olduğu En İyi Çift: Miray Daner ve Boran Kuzum

Miray Daner ve Boran Kuzum, Vatanım Sensin dizisinin biricik çifti Hilal ve Leon. Türkiye’de ki sevilmeleri ve hayran kitlelerinin rekor kırmaları bir yana en son  ‘E! Entertainment’ sitesinin düzenlediği ” Ekranın En İyi Çifti” yarışmasında onları bütün dünyada ‘yılın çifti’ ilan etti. Büyük rakiplerinden biri olan Arrow‘un sevilen çifti Oliver ve Felicity’i geride bırakarak tüm dünyanın şahit olduğu çift HiLeon oldu.

Hürriyet Kelebek ekibinden Hakan Gence’de Daner ve Kuzum ile bir röportaj gerçekleştirdi. Birbirinden güzel fotoğrafları da büyük fotoğrafçı Muhsin Akgün çekti. O kadar şahaneler ki, sizinle hangisini paylaşsam diye baya bir zorlandım. Röportajdan ufak kesintiler ve müthiş fotoğraflar için sizi yazının devamını davet ediyorum.

HiLeon fandomun onları hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını ve her zaman destek olduklarını belirterek ayrıca Miray Daner adına Çocuk Esirgeme Kurumunda bir oyun odası yaptırdıklarını, Boran Kuzum‘a da doğum günü hediyesi olarak Afrika’da adına bir su kuyusu açtırdıklarını söylediler. Nasıl da tatlı bir fandom yahu. Böyle güzel,ince düşünceli fandom her ünlünün başına. Amin!

“Aşkta din,dil,ırk ayrımı olur mu?” sorusuna Kuzum, “Aşkın; dil,din,ırk gibi kriterleri olmaz. Bu kriterleri göz önünde bulunduran varsa hissettiği aşk değil, çok başka bir şeydir.” cevabını vermiş.

  

 Röportajın devamı ve tam hali için Kaynak’a tıklayabilirsiniz! 

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

04 Haziran 2018, 04:38

Kadıköy Vapurunu Bir Anda Güzelleştirdiler

Çok denk gelmiyoruz. Bazen hiç ummadığınız anlarda bir vapur ne kadar güzel olabilirse o kadar güzel oluyor. Gecenin bir vaktinde ya da sabahın körü denilen bir zamanda denk geliyorsunuz ve yüzünüzde bir tebessüm bırakıyor. Sadece 2 dakika 20 saniyelik bir video ne kadar umut verebilirse bu dünyanın güzelliğine dair o...

Devamını Görüntüle