Rastgele

Survivor 2018’de Kıyasıya Mücadele

Survivor 2018 kadrosu açıklandığı ilk günden itibaren oldukça yankı uyandırdı. Bir yanda All Star bir yanda All Star’a rakip olabilecek kapasitede Gönüllüler takımı. Hepimizin merakla beklediği tam kadro ise son olarak elenen yarışmacılar ile birlikte şöyle All Star Takımı; Adem Kılıççı, Damla Can, Sema Aydemir, Hilmicem İntepe, Murat Ceylan, Merve Aydın, Sahra Işık, Ümit Karan ve Turabi Çamkıran. Gönüller Takımı; Anıl Berk Baki, Berrin İpek Yaşar, Birsen Bekgöz, Cumali Akgül, Funda Alkayış, Nevin Yanıt, Ramazan Kalyoncu, Yağmur Banda.

 

Son olarak ise Hakan Hatipoğlu’nun Gönüllüler takımına geçmesinden sonra sürpriz bir şekilde de Nagihan Karadere Gönüllüler Takımına geçti. Ardından her iki takımada ikişer yarışmacı eklenerek eşitlik sağlandı. All Star takımına daha önceki sezonlardan tanıdığımız Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen dahil olurken, Gönüllüler takımına ise Mustafa Kemal Kurt ve 110 metre engelli koşulardan tanıdığımız atlet Batuhan Buğra Eruygun katıldı.

All Star takımından son hafta Nihat Doğan‘ın elenmesi ve Nagihan Karadere‘nin Gönüllüler takımına geçmesiyle adada daha huzurlu bir ortama sahip olan All Star takımı huzurun yanında Nagihan’ın geçişisinden sonra engellenemez bir şekilde oyun kaybetmelerinden de memnun değillerdi tabi ki. Bu akşam ki 24.bölümde ise öncelikle Baraka Oyunu için mücadele verildi. En iyi 2 kadın ve en iyi 2 erkek yarışmacının yarıştığı yarışta, All Star takımından Hilmicem-Ümit ve Sahra-Sema ikilisi Gönüllüler takımından Ramazan-Anıl ve Funda-Nagihan ikilisine karşı mücadele etti

 

9-9 olan skor bayrak yarışına kaldı ve kazanan Sema-Ümit ikilisine karşı Funda-Anıl ikilisi olarak Baraka Ödülünün sahibi Gönüllüler Takımı oldu.

 

Günün yıldızı ise 5/5 istatistiği ile şov yapan Funda Alkayış oldu. Oyundaki diğer istatistikler ise şöyle;

Ümit => 5/4  Anıl => 5/2

Hilmicem => 5/3  Ramazan => 5/1

Sema => 5/0  Funda => 5/5

Sahra => 5/2  Nagihan => 5/3

 

Ödül oyununda ise ödül ızgara tavuk,salata ve kola’ydı.  Kıyasıya mücadele verilen oyunda Sema’nın Nevin’e karşı mücadelesinde 10 ‘a 8 All Star takımının galibiyetiyle sona erdi.

 

 

Ödül Oyunun İstatistikleri 

All STAR TAKIMI;                                                   GÖNÜLLÜLER TAKIMI;

Hilmicem -> 3/2                                                            Mustafa Kemal -> 3/2

Murat -> 2/1                                                                   Ramazan -> 2/1

Turabi -> 2/0                                                                  Cumali -> 2/1

Yiğit -> 1/0                                                                      Batuhan -> 2/1

Adem -> 1/1

 

Sahra -> 2/1                                                                    Nevin -> 3/2

Sema -> 3/3                                                                    İpek -> 2/0

Damla -> 2/1                                                                  Birsen -> 1/0

Elif -> 2/1                                                                        Funda -> 2/0

Yağmur -> 1/1

 

Başlıklar: , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Nisan 2018, 09:32

Tanrı Yarattı ve Linnaeus Sınıflandırdı: Carl Linnaeus

Carl Linnaeus Kimdir? Carl Linnaeus 1707-1778 yılları arasında yaşamıştır.İsveç’in güneyinde dünyaya gelmiş ünlü botanikçidir. Bitkilerin ve hayvanların Latince isimle sınıflandırıldığı modern sistemin kurucusudur. Bitkiler konusunda bir otorite olan Linnaeus, yüzlerce bitkiyi isimlendirmiştir.Linnaeus  ‘Deus creavit, Linnaeus disposuit.’ Derdi. (Tanrı yarattı, Linnaeus sınıflandırdı.) Ebeveynleri rahip olmasını istiyordu ama Linnaeus Upsala Üniversitesi’nde tıp...

Devamını Görüntüle