Rastgele

Sadece Kız Kardeşi/Ablası Olanların Anlayabileceği 10 Şey

Kız kardeşi veya ablası olanlar toplanın! “Aa kesinlikle doğru!” diyebileceğiniz bu 10 maddeyi pigmelaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak sizlere hazırladık.

1-Kıyafet Problemi

 

GIF

 

Akşamdan giymek için kafanızda kıyafet belirleyemezsiniz. Çünkü onu sabah bulabileceğinizden asla emin olamazsınız. Bir bakmışsınız hayalini kurduğunuz kıyafet kardeşiniz/ablanızın üzerinde…

 

2-Oje Problemi

 

GIF

 

Ablanız/kardeşiniz oje sürdüyse bilin ki bütün işler size kaldı. O oje sürüldükten en az 1 saat içinde utanmasalar “Oje sürdüm ya beni bi tuvalete götürüp işimi halletsene.” bile diyebilirler.

 

3-Yalakalık Zamanı

 

GIF

 

Eğer normalde ablanıza/kardeşinize ismiyle hitap ediyorsanız bu durum işiniz düştüğünde tamamen farklılaşır. Ablacımlar, canım kardeşimler mi dersiniz, “Sen bugün ne güzel olmuşsun ya!” diye iltifatlar mı dersiniz ne ararsanız vardır o durumda.

 

4-İzin Alma Mevzusu

 

GIF

 

Ailenizin izin vermeyeceğini bildiğiniz ama çok gitmek istediğini bir yer mi var? Durmayın, kullanın ablanızı/kardeşinizi. Çünkü ne hikmetse sizin alamadığınız izni diğeri mutlaka alır. Tabii bunu için bir üstteki maddeyi uygulamanız gerekecek.

 

5-Tehdit Etmek Serbest

 

GIF

 

Ablanızın/kardeşinizin yapmasını istediğiniz bir şey  var ama asla yaptırmıyor musunuz? Mutlaka kimsenin bilmediğini bir sırrını biliyorsunuzdur. Tehdit Zamanı! Yaptıramayacağınız şey yok.

 

6-Çanta Krizi

 

GIF

 

Çanta kavgası asla bitmez. Ben takacağım, hayır ben takacağım diye kavga ederken bir bakmışsınız zaman geçmiş gideceğiniz yere gidememiş ve sorunu çözmüş olursunuz. Tabii bu da ayrı bir kavga sebebi ama oraya girmiyorum…

 

7-Takı Kayıpları

 

GIF

 

Takılar çoğu zaman ortaktır ama eğer çok sevdiğiniz takılarınızı ayrı tutuyor, kaybolmasın diye gözünüz gibi bakıyorsanız, üzgünüm ama onlar kaybolur… Siz yokken veya görmeden ablanız/kardeşiniz alır ve korka korka takar e tabii sakınan göze de çöp batar misali mutlaka kaybedilir.

 

8-Benim Suçum Yok!

 

GIF

 

Herhangi bir kavgada genelde diyologlar şöyle olur;

Anne- “Kavgayı kim başlattı?”

Kız kardeş/Abla- “Vallahi benim bir suçum yok! Hep onun suçu.”

Değişmez, değiştirilemez.

 

9-Ayrılık Acısı

 

GIF

 

Eğer ortada bir ayrılık acısı varsa, geçmiş olsun bittiniz. O acı atlatılana kadar esir oldunuz demektir. O ilişkiyi defalarca siz de yaşarsınız.

 

10-Ve Son Olarak Bir Deney Küpüsünüz

 

GIF

 

Neden mi? Çünkü küçükseniz daima tadını bilmediğiniz yiyecekler, adını bile duymadığınız makyaj malzemeleri sizin üzerinizde denencektir.

 

BONUS!!!

 

GIF

 

Her ne kadar kavga da etseniz hatta o kavgalarda saçınızı başınızı bile yolsanız ablanız ya da kardeşiniz sizin en yakın arkadaşınızdır. Onla kavgalar bile güzel ve eğlencelidir. Bugün “Onunla bir daha asla ama asla konuşmayacağım!” deseniz de üstünden bir gün bile geçmeden kendinizi sarmaş dolaş oturuyor vaziyette bulabilirsiniz. Çünkü kız kardeş dünyanın en güzel şeyidir!

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Mart 2018, 00:48

26 Mart – 1 Nisan Haftalık Burç Yorumları

26 Mart ve 1 Nisan haftalık burç yorumlarında şenlik var. Merkür Retrosu ve eski sevgiler aramıza hoş geldi. Eğer gelmediyse belki siz ona gitmek isteyebilirsiniz? Bu ikisi de iyi bir karar olmaz. Karar vermek için Merkür Retrosu’nun sonlanmasını beklemeniz güzel olacaktır. 31 Mart Dolunayı da evlere şenlik kararlar ile kapınızı...

Devamını Görüntüle