En Pratik ve İşinizi Kolaylaştıracak 12 İnternet Sitesi

En Pratik ve İşinizi Kolaylaştıracak 12 İnternet Sitesi

Çocukluğumuzdan bugüne internet artık hayatımızın en önemli parçası haline geldi. Ancak bu uçsuz bucaksız internet dünyasındaki tüm siteleri bilmek neredeyse imkansız. Biz sizin için en pratik internet sitelerini maddeliyoruz. Biri illaki işinize yarayacaktır.

12. haveibeenpwned.com

Mail adresinizin hacklenip hacklenmediğini / eğer hacklendiyse hangi sitelerden kaynaklı olduğunu söyleyen güvenilir bir site. Girip denemek ise bedava. ?

11. burner.bonanza.com

Fotoğraflardan arka planları kaldırmaya yarayan pratik ve kullanışlı bir site.

10. www.inspirock.com

Tatil severler ve program yapmakta zorlananlar için hangi şehre gideceğinizi, kaç kişi olduğunuzu girdiğinizde size o şehir ile alakalı bir tatil programı sunuyor. Böylece detaylı bir araştırmayı tek bir tık ile yapmış oluyorsunuz. Zamandan tasarruf ederken daha detaylı bir program çıkarmakta bir diğer avantajınız oluyor.

9. geacron.com

Tarih severler ve ilgilenenler için güzel bir site. Merak ettiğiniz dönemin tarihini giriyorsunuz ve size o dönemin haritasını çıkartıyor. Saatlerce bu sitede vakit geçirebileceğiniz kadar iyi bir site.

8. www.ifixit.com/Guide

Evet, bir eşyanız bozuldu ve siz de her vatandaş gibi kapatıp açtınız düzelmedi mi? O zaman bir de tepesine vurun belki düzelir demek isterdik ama ne yazık ki düzelmiyor. Onun yerine giriyorsunuz bu siteye ve size nasıl tamir etmeniz gerektiğini görsellerle anlatarak yardımcı oluyor.

7. web-capture.net

Tam sayfa ekran görüntüsü almak için kullanılan güzel bir site. Oldukça basit ve hızlı.

6. www.sadecebelgesel.com

Belgesel severler burada bu sitede toplanıyor. Türkçe altyazılı ve dublajlı belgesellere ulaşabileceğiniz başarılı bir site. Birçok belgeseli bu sitede bulabilirsiniz ve hızlı bir arama yaptıktan sonra istediğinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz.

5. www.midomi.com

Hep duyduğunuz ama adını bulamadığınız ve ya hatırlayamadığınız şarkıları bulmanıza yardımcı olan güzel bir site.

4. www.youtube.com/tv#/browse-sets?c=default&resume

Youtube’yi televizyon ekranından izliyormuş gibi gösteren güzel bir tasarım. Bir kere alıştıktan sonra diğer versiyonunu açmayacaksınız.

3. kitapmetre.com

İnternetten kitap satın almak istiyor ve en uygun fiyat nerede merak ediyorsanız bu site aradığınız site. Farklı sitelerdeki kitap fiyatlarını karşılaştırıyor ve sizi en uygun siteye yönlendiriyor. Kitap severler için güzel bir uygulama.

İnternet Sitesi

2) ninite.com

Bilgisayarınıza format attıktan sonra bilgisayar için önemli olan programları tek bir dosya halinde ve virüssüz güvenilir bir şekilde indirmemize yarayan site.

İnternet Sitesi

1. www.noisli.com

Ateş sesi, dalga sesi, kuş sesi, rüzgar sesi… Rahatlatıcı bir çok sesi sunabilen harika bir site. Huzur isteyenlerin adresi.

ardayaziyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir