Rastgele

Devran Bize Dönüyor: 10 Madde ile 29 Mayıs Dolunayı

Gönüllerin efendisi, kırık kalplerin ve günahsız yere üzülenlerin bir taneciği geldi! Yanlış duymadınız! 3 senedir çektiklerimizin karşılığını artık alacağımız dolunay bugün sonunda bizimle oluyor. Büyük bir kavuşma misali kucaklamamız gerekiyor. Hesaplaşmaların bugün tam zamanı ama siz bir şey yapmayın! Dolunay sizin için yapacak bunu… Şimdi Pigmelaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak size bu dolunayda yaşayacaklarınızı kısaca anlatalım…

1. Hesaplaşma Vakti

29 Mayıs Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay tüm üzülmelerinizi ardınıza bırakmanız için geldi. Yetti artık dedi ve size oturmanızı söyledi. Siz sadece izleyin. Son üç senedir yapılan haksızlıklar bir bakmışsınız seyirlik bir hal almış. Her şey tek tek açığa çıkabilir. Tabi ki hepsi bir günde olmayacak bugün sadece sizin için yeni bir başlangıç olacak.

2. İyi olacağız!

 

Evet, yukarıdaki maddeye bakınca aslında iyi olmamak elde değil. Tüm hesaplaşmalarınızı kapatmamış olabilirsiniz ya da size zararı dokunan herkes karşılığını bulmamış olabilir ancak bu dolunayda iç huzurunuz güzelleşecek. Bekleyin ve sabredin. Bu dolunay sizin dönüm noktanız olacak.

3. Sorgulama zamanı!

Sorgu dedik diye şimdi yanlış anlaşılma olmasın. Bu sorguyu kendinize yapmanın zamanı geldi. Ne istiyorsunuz ve nasıl istiyorsunuz, nasıl bir hayat ve kiminle istiyorsunuz? Bu soruları biz daha fazla hale getirebiliriz ama siz kendinize göre sorun işte. Tüm bu soruların cevabını bugün verebilirsiniz ya da kendinize yeni sorular çıkarabilirsiniz.

4. Hatalarla yüzleşme!

“Hayatım yolunda gitmiyor yaaa” diyengillerden misiniz? Evet ise cevabınız bu dolunay sizi de cevapsız bırakmayacak. Dolunay size diyor ki; yolunda gitmeyen her şey senin yüzleşmekten kaçındığın sorunlar olabilir. Evet, yanlış duymadınız! Yay burcu dolunayı için şunu söyleyelim; Taktik yok bam bam bam!

5. Eski sevgiliden haber var!

Aa yoksa eski sevgilinizin ya da flörtünüzün çok mutlu olduğunu mu duydunuz? Belki de harika bir birlikteliği vardır. Evet, bu ya da buna benzer çok şey kulağınıza gelebilir. Ama sakin kalmakta yarar var. Sadece izleyin. Dolunay sizin yanınızda unutmayın.

6. Netlik gelecek!

Dolunayı övüyoruz ancak eğer siz yine nato kafa nato mermer şeklinde ilerlerseniz yine iyileşmezsiniz. O yüzden bu dolunayı yeni bir döngüya ilk adım olarak düşünün ve kullanın. Hayatınızın netleşmesine izin verin. Soruların cevaplarından kaçmayın.

7. Parasal konularda dikkat!

Hırsızlık vs gibi durumlarla karşılaşmamak için güvenlik önlemleri almak gerekebilir. Elinizdekileri harcarken de biraz dikkat etmekte fayda var bugünden sonra biraz dikkat.

8. Yeni bir aşk!

Evet, bu da dolunayın size bir sürprizi olabilir. Yani bu dolunaydan sonra kendinizi tatlı mesajlaşmalar içinde ya da romantik anların başrolünde bulabilirsiniz. Sevgi ve aşk için kapılarımızı aralamış oluyoruz. Hatta iddialı olalım bu zamana kadar yaşamadığınız bir aşkı bulabilirsiniz.

9. Zorlanabilirsiniz!

Finansal konular ve bir anda karşılaştığınız gerçekler sizi zorlayabilir. Zorluklar bununla da kalmayabilir ancak unutmayın bu dolunayın güzel olan pek çok tarafı var. Siz hangisini görmek isterseniz o kısımı görürsünüz.

10. Sezon finali!

Başlarda söylediğimiz gibi bir çok konuda hayatınızda finali yaşayabilirsiniz. Evet ama bunların her biri sizi rahatlatacak finaller olacak. Belki yıpranacak ya da üzüleceksiniz ama her şey netlik kazanacak. Bir finalin ardından belki de tüm güzellikler gelecek? Bunu bilemeyiz. Bu yüzden de sizin final dediğiniz aslında sezon finali olabilir. Her kötü şeyin ise peşinden güzel bir şey bekliyor olacaktır.

Gece gökyüzünde dolunayı gördüğünüzde dua etmeyi unutmayın…

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

03 Nisan 2021, 22:02

Makyaj Temizlemek Neden Önemli?

Makyaj temizlemek, makyaj yapmayı sevenler için önemli bir detaydır. Güzel görünmek için makyaj malzemeleri kadınlar için vazgeçilmez diyebiliriz. Fakat bazen yüzümüzdeki makyajı temizlemek zor gelip yatıp uyumak gibi bir hata yapabiliyoruz. En azından her kadın bunu birkaç kez yapmıştır. Makyaj malzemelerinin içerikleri düşünülünce temizlemeden uyumak cildimize yapacağımız büyük bir kötülük...

Devamını Görüntüle