Rastgele

Çocuk Eğitimi Hakkında Faydalı 5 Kitap

Annelik duygusunu tattıysanız bir kere çocuğunuz için her şeyin en iyisi olmasını istemeniz kaçınılmazdır. Bebeğinizin doğumundan itibaren başlayan zorlu ama bir o kadar da güzel serüveninizde sizlere yol gösterecek belki de bu yolda size yardımcı olacak bir kaç kitabı Pigmelaf.com Sosyal Platform ekibi olarak sizler için hazırladık..

Bebeğinizin İlk Yılında Sizi Neler Bekler? / (Heidi E. Murkoff, Sandee E. Hathaway, Arlene Eisenberg)

Çocuk Eğitimi

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren size her adımınızda yardımcı olacak bu kitapta; aylara göre bebek gelişimi, beslenmesi, ek gıdaya geçişte yapmanız gerekenler, ilk yardım ipuçları, çocuk hastalıkları ve daha bir çok bilgi yer alıyor. Kolay ve anlaşılır bir dile sahip olan kitabın sizlere rehber olacağını düşünüyoruz.

Başlarım Şimdi Anneliğe / (Şermin Çarkacı)

3 çocuk sahibi bir anne… Her çocuğunda yaşadığı tecrübeler,zorluklar,mücadeleler ve güzellikler işte bu kitapta sizinle buluşuyor.
Eğlenceli bir dile sahip olan kitabı okuduğunuzda yalnız olmadığınızı göreceksiniz.

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı / (Ali Çankırılı)

Çoğu zaman çocuklarınıza söz geçirmeniz bir hayli zor olabilir. Evde yükselen sesler, geçirilen sinir krizleri, çocuğunuzun istediğini yapmayacağını ağlama nöbetleriyle anlatması… Kulağa çok korkunç geliyor değil mi? Yazar bu kitapta sizlere çocuğunuza bağırmadan, sinirlenmeden, ceza vermeden sözünüzü nasıl dinletebileceğinizi anlatıyor. İyi okumalar diliyoruz. 🙂

Bağırmayan Anneler / (Hatice Kübra Tongar)

Çocuk Eğitimi

2 erkek evlat annesi, psikoloji alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan yazarımız “Bağırmayan Anneler” adlı kitabıyla kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmiştir. Çocuklarımızla bağırmadan iletişim kurabilmek, onların yüreğinde sürekli bağırıp çağıran ve yüzlerine inen bir tokadın bıraktığı yara olarak değil de, güler yüzlü bir anneleri olarak onları anlayan, dinleyen ve en önemlisi bağırmayan anne olabilmek için okunması gerekenler rehber niteliğinde bir kitap olduğunu düşünüyoruz.

Çocuk Eğitiminde 100 Mucize Çözüm / (Hatice Kübra Tongar)

Yine doğumdan itibaren bebeğinizin eğitiminde size rehber olacak hayatınızı kolaylaştıracak bir eser. Kitapta anne-bebek bağı, beslenme, uyku ve daha bir çok konu hakkında çözümler, pratikler ve örneklerle olan anlatımlar eminiz ki sizin de işinize yarayacak.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Nisan 2018, 01:07

Seksi Daha Keyifli Hale Getirecek 8 Öneri

Cinsel hayatınızdaki tekdüzelikten ve monotonluktan kurtulmanızı ve seksi görev ya da zorunluluk olarak görmek yerine haz duyacağınız bir durum olduğunu hatırlamanızı sağlayacak 8 öneriyi sizler için hazırladık. Ön Sevişmeyi Önemseyin   Kadınların seksten zevk almama ya da isteksizleşmesini sağlayan en önemli faktörlerden biri; ön sevişmenin olmaması ya da çok kısa...

Devamını Görüntüle