Balık Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Balık Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Dışarıya yansıttıkları tüm o minnoş ve duygusal adam görüntülerinin ardındaki Balık burcu erkeğinin gerçek yüzünden haberdar mısınız? Eğer hala onların o timsah göz yaşlarını çözemediyseniz biz size onlarla sevgili olmadan düşünmeniz gerekenleri söylemeye hazırız. Başlıyoruz…

1. Suçluysa ağlar!

Evet, şaşırdınız mı? Öyle bir ağlar ki; siz haklı olduğunuz konuda bile şüpheye düşersiniz. Acaba ben hatalı mıyım der ve kendinizi sorgularsınız. Bir de bu adamla evlendiğinizi falan düşünün? Evlendiğiniz anda bir çocuğunuz olmuş oluyor.

2. Hayalperest!

Hayal kurmak güzel şeydir ama bunun dozunu kaçırırsanız bir yerden sonra karşınızdaki insan kusmak isteyebilir. Haliyle siz bu karşınızdaki hayalperest konuşan adam size asla güven vermeyecektir.

3. Yalancı

O kadar tatlı bir görüntü çiziyorlar ki onların yalan söylediğine inanmak zor. Açıkcası onların söylediği 10 cümleden 9’unun yalan olduğu konusunda emin olabilirsiniz. Yalan konusunda profesyonel olmadıkları için illa ki bir yerde açık vereceklerdir.

4. Gösteriş meraklısı!

Bu genel olarak balık burcu hastalığıdır zaten. Eğer evlenirseniz bir gün son birikmiş paranızı anlamsız bir lüks ihtiyacına yatırabilir. Aslında ihtiyaç bile değildir.

5. Hesapsız para harcar!

Ne kadar kazanıyorsa o kadar da harcar. Bu arada size değil de kendine harcar. Söylediğimiz gösteriş kısmı da burada devreye giriyor.

6. Zehir gibi dili vardır

Zehirli ok al ve kendine batır ama balık burcu erkeğine pek açık verme! Ne yaparsan yap asla unutmayacaktır. En ufacık bir hatanı bir ömür boyu sana hatırlatmaktan asla gocunmaz! Sence bu adam ne kadar minnoş olabilir?

7. Pes etmek hobisi!

Bir hedef koyabilir ve kısa sürede bundan vazgeçebilir. Siz de bu adama güvendiyseniz yarı yolda kalmışsınız demektir. Bir yola çıkamayacağın adamla başlamanın iyi tarafı ne olabilir ki?

8. Abartmak bir diğer hobisi!

Allah’ım her konuda abartmak gibi müthiş bir yetenekleri var. Üzülme, sevinme, hayal kurma ne bilelim işte sevgi her konuda abartır. Bir bakmışsınız ki asla siz olmadan yapamayacak bir adam ama bir bakmışsınız başka bir kadından da vazgeçemeyecek bir adam.

9. Aldatmaya meyilli!

Yalan söylemeyi pek beceremiyor olmasına rağmen gözünüzü bir an ondan ayırdığınızda aldatılmaya hazır olun. Yatakta bile yakalasanız oturup ağlayarak kendisini haklı çıkarmaya çalışacaktır.

10. Melankolik

Dünyanın en iyi şartlarına da sahip olsalar üzerinde hep bir melankolik hava vardır. Anlamsız durumları büyütür ve kendine dert edinir. Sizi de haliyle dert sahibi yapar! Eh hala onlarla sevgili olmaya kararlı mısınız?

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir