Anket Sonuçlandı: Tüm Zamanların En İyi Dizi Çifti – Aslı & Ferhat

Anket Sonuçlandı: Tüm Zamanların En İyi Dizi Çifti – Aslı &  Ferhat

Geçmiş zamanlarda ekranlarda boy gösteren çiftlerden bu sezondaki çiftlere kadar birçok çiftin yer aldığı anketimiz 4 Haziran 2018 gecesi sonlandı. Büyük çekişmeli ve fazlasıyla ilgi gösterdiğiniz anketimizde toplamda 5,662 oy kullanıldı. Sonuç gecesine kadar oldukça ilgi gösterdiğiniz anketimiz için teşekkür ederiz. Buraya tıklayarak biten anketimizin sayfasına gidebilirsiniz.

Tüm Zamanların En İyi Dizi Çifti – Aslı & Ferhat

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrollerinde olduğu ve geçtiğimiz günlerde final yapan Siyah Beyaz Aşk dizisinin Aslı ile Ferhat’ı ankette 1814 oy alarak birinci oldu. Uyumları ve oyunculukları ile büyük bir kitleye ulaşan bu çift neredeyse birçok anketimizde birinci oluyor. Masalsı ve zor bir aşktan yaralanarak ama güçlü bir şekilde çıkan Aslı & Ferhat çifti seneler geçse de unutulmayacak gibi duruyor.

Tüm Zamanların En İyi İkinci Dizi Çifti – Defne & Ömer

Defne ve Ömer karakterleriyle uyumlarını ekranlara en güzel şekilde yansıtan Elçin Sangu ve Barış Arduç, 1475 oy alarak En İyi Dizi Çifti anketimizi ikinci sırada bitirdi. Kiralık Aşk dizisi yayınlandığı günden beri inanılmaz bir kitleye ulaşmayı başardı. Ünü ülke sınırlarını aşarken ikilinin canlandırdığı karakterler de efsane çiftler arasında yerini uzun zaman önce almıştı.

Tüm Zamanların En İyi Üçüncü Dizi Çifti – Yağız & Hazan

Geçen sene mart ayında ansızın hayatımıza giren Yağız ve Hazan çifti, anketimizi 731 oy alarak üçüncü sırada bitirdi. Aralarındaki uyum ve yasak aşkın verdiği çekim ile birçok insanı iki sene boyunca ekranlara kilitleyen çiftin yer aldığı dizinin bu sezon finaline karar verildi. Ancak onların arasındaki bu harika uyum onları da efsane çiftler arasına çoktan ekledi.

Anketimizde oy kullanan tüm fanlara PigmeLaf.com Sosyal İçerik Platformu olarak teşekkür ediyoruz. Bir sonraki anketimizde görüşmek üzere…

Pigtest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir