Akrep Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Akrep Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Tüm pisliklerin babası olan Akrep burcu erkeğinden uzak durmanız gerektiğini söylemek tabi ki bize düşmez. Ancak hala Akrep burcu erkeği ile olma hayalleri kuranlar varsa, onlara Akrep erkeğinden uzak durmaları için 10 madde sunuyoruz. Artık gerisi size kalmış..

1- Aldatmak bir Ata sporu!

Bir Akrep erkeği ile beraber olmaya çok istekliyseniz, aldatılmayı baştan kabul edin. Ettiği flörtün haddi hesabı olmayacaktır. Gittiğiniz mekanda ayak üstü siz fark etmeden bile biriyle bakışabilir.

2- Profesör yalancı!

Yalan söylemek konusunda oldukça iyilerdir ki eğer açık verirlerse bile bu yalana dünyanın en haklı bahanesini sunarlar. O kadar iyi oynarlar ki; siz inanmak zorunda kalırsınız.

3- Şiddete meyilli!

Sinirlenmekte diğer hobileri olduğundan bu iş bir yerde şiddet ile sonuçlanabilir. Kırıp dökmekten zevk alıyorlar. Üstelik bu korkutucu hallerinden sonra sizinle uzun süre konuşmaz ve özür dileyenin de siz olmanızı ister.

4- Hatasız kul!

Asla hatalarını kabul etmez. Ediyorsa da altında kesin bir iş var diye düşünseniz iyi olur. Hem onlar hatasız kul yahu! Ortada bir hata varsa bunu siz yapmışsınızdır.

5- Fazla merak? ?

“İnsanın başına ya meraktan ya ….” diye bir söz var ya işte bu sözü ortaya atan kesinlikle bir Akrep burcuna denk gelmiş olabilir. Her şeyi ama her şeyi merak eder. Her konu ona sorulsun ve bilsin ister. Başı belaya girse de akıllanmaz.

6- Sherlock!

Gizli işlerin adamı! Ona sorarsanız hayata geliş amacı dedektif olmaktır. Bu durumu merakı da perçinliyor tabi de delillerin peşinden gidip kendini anlamsız durumlarda bırakır. Tabi sizi de!

7- Paranoyak!

Kişi herkesi kendi gibi bilirmiş. Kendisi aldatmaya meyilli diye sizin de öyle olacağınızı düşünür ve sürekli baskınlar yapar. Siz fark etmeden özel eşyalarınızı karıştırır. Bunu da dönem dönem yapar ve haliyle siz de onunla bir paranoyak olursunuz.

8- Bencil!

Önce kendi istekleri önemlidir. Önce ben! Her şeyden önce ben! Benimle ilgilen! Bu sizin için yorucu ancak onlar için mükemmel bir ego tatmini olacaktır.

9- Tilki!

Tilki dememizin sebebi; bu adamlardan sizin ayrılmanız zor olur. Dönüp dolaşıp size gelecekleri için hayatlarındaki bir diğer rol, tilki olmalarıdır.

10- Kıskanç?

Sinir, şiddet ve kıskançlık kelimelerini birleştirin. Eh ortaya muazzam bir Akrep erkeği çıkmadı mı? Uzak durun ya da kıskandırma oyunları oynamayın. Tüm hayatınız burnunuzdan gelebilir. Zaten buraya kadar hala vazgeçmediyseniz helal olsun. Tüm hayatınızı bir kısıtlama içinde yaşamak istiyorsanız da sizi tebrik ederim.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir