5 – 11 Mart Haftalık Burç Yorumları

5 – 11 Mart Haftalık Burç Yorumları

Burçlar genellikle haftalık olarak değişim göstermese de bu hafta gerçekleşecek olan dolunay sayesinde her şey değişebilir. Yeni düzenler ve yeni kararlar alabilirsiniz. Tüm burçlar için farklı bir hafta olacak. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bu hafta burçların başına neler geliyor bir bakalım;

DOLUNAYDAN KORKMA!

Canım Koç burcu, dolunay zamanlarından korkmamayı öğrenmelisin. Uzun zamandır göremediğin bir gerçeği dolunay ile fark edebilirsin. Başak burcunda gelişecek olan bu dolunay, senin gözlerini açmana ve gerçekleri görmene yardımcı olacak.

Dolunayın paniği ile tüm işlere aynı anda saldırmak yerine biraz sakin kalıp tek bir tanesine odaklanarak gitmelisin. Aslında öncelikle kendine bir planlama çıkarmalısın. Bu şekilde her şey rayına oturabilir.

Venüs senin burcuna geliyor ve bu senin cazibene cazibe katacak bir durum. Gerek iş gerekse özel hayatın ya da eğitim konusunda senin kararlı ve doğru adımlar atmanın tam zamanı olacak. Venüs seninleyken bu dönemi değerlendirmelisin.

GÖRÜYORUM!

Evet canım Boğa burcu, sen bu dolunay zamanında daha iyi görmeye başlayacaksın. Aşk hayatın ya da iş hayatın fark etmez. Sen artık görmeye başlayacaksın. Dolunay sana aşkı getirebilir o yüzden biraz etrafına bakmayı denemelisin.

İlgi alanlarına yönelmelisin tabi bunu üşengeçliğinden vazgeçerek yapabilirsin. Bu haftadan sonra fazla bir çaba harcaman karşılığında evren, senin isteklerinin karşılığını verecektir. Ama çabalaman gerektiğini unutmamalısın!

Yeni eğlenceler, partiler ya da yeni kapıların açılma zamanı geldi. İdeallerin konusunda biraz daha hırslı ve çalışkan olmalısın. Günlük hayata kapılıp, hayallerinden uzaklaşma!

DEĞİŞİMİ KABULLEN!

Dolunay geliyor ve sana hoş geliyor. Sana gelirken elinde büyük bir paket var ve içinde değişim var. Hayatında bir takım değişiklikler olacak ama korkma bunlar sana iyi gelecek.

Konuşman gereken her şey için bu hafta mükemmel bir seçim olacak ancak konuşurken sinirlerine hakim olmalısın. Artık net bir seçim yapmalı ve düşüncelerini netleştirmelisin.

İletişim konusunda oldukça şanslı bir haftada olacaksın ve bunun kıymetini bilmen lazım. Kendini kapatmaya sakın kalkma! Gez, dolaş ve eski dostlarınla iletişim halinde ol.

BU DOLUNAY ÇOK GÜZEL!

Yanlış duymadın. Bu dolunay senin için birçok güzelliği beraberinde getirecek. İnsanlarla iletişimin güçlenebilir ve başarı bir adım gerinde seninle olabilir. Kariyer hakkında geleceğe dair düşünmek istiyorsan tam haftasındasın!

Hafta sonuna doğru aşk konusunda güzel bir tazelenme hissedeceksin. Eğer ilişkin varda ya da evliysen yeni heyecanlar getirebilirsin ya da bekarsan yeni bir heyecan seni bulabilir. Bu haftadan sonra ilişkilerle dolu birkaç ay geçirebilirsin.

İş ya da eğitim alanında zor insanlar karşına çıkabilir ancak sen burada pes edemezsin. Mart sonunda olan olumsuzluklar konusunda da dikkatli olmalısın! Çünkü hafif alınganlıklarının sonucu büyüyebilir. Tepki vermek için aceleci olmamalısın.

DOLUNAYA GÜVEN!

Canım Aslan burcu, dolunay hazır gelmişken öncelikle oturup birikimlerini kontrol etmelisin. Önce harcamalarını sonra ise istediklerine ulaşman için ne kadar para gerektiğini çıkarmalısın. Sonrasında ise bu haftadan sonra bir şekilde kendine ve hayallerine harcama yapmalısın.

Bu hafta uyum ve ortaklıklar senin gündeminde olabilir ancak biraz düşünmen gerekebilir. Acele ile hareket etmemelisin. Gelişime karşı ön yargılı olma ve bu haftanın tüm olumlu enerjisini kullanmaya çalış.

Ay sonunda bir takım sıkıntılar peyda olabilir ama önemli olan bu haftayı çok verimli şekilde geçirmen olacaktır. Unutma çoğu kötü şeyi değiştirebilirsin.

SENİN DOLUNAYIN!

Başak dolunayı sana iyi gelmeyecekte kime iyi gelecek? Önemli ve aktif bir hafta seni bekliyor. Detaylı bir şekilde düşünerek kendi kararlarını vermen gerekecek. Kimsenin seni etkilemesine izin verme! Sen kendi kararlarını alabilecek kadar güçlü ve cesursun.

Yapacağın ya da yapmayı istediğin hiçbir şeyi erteleme! Kendi hayallerinin ve isteklerinin peşinden giderken, sakın ola insanlarla iletişimini zayıflatma. İnsanlara karşı tahammülünün bittiğini hissedebilirsin ancak biraz sabretmen gerekecek.

KONTROL ET!

Dolunay sana biraz kafa karışıklığı olarak geliyor ancak kontrol etmek senin elinde. Laflar ya da sözlerin ardını düşünmek ve irdelemek zorunda kalabilirsin. Sadece sakin davranman gerekiyor. Kontrolü elden bırakmamalısın.

Basit problemleri büyütmenin acısı senden çıkabilir. Bu yüzden en sevdiğin insanları üzmek yerine onları haksız bile olsa dinleme zamanı. Dürüst insanlarda kaçmak yerine biraz olsun onları dinlemelisin.

Bu hafta ikili ilişkilerde bir iletişim artışı yaşayabilirsin. Korkmana gerek yok. Etrafına biraz dikkatli bakarsan yeni bir aşk kapında belirebilir. Senin istediğin gibi olur mu bilemeyiz ama eğlenceli ve aktif birisi olacağı kesin.

İNAN!

Dolunay sana çok iyi gelebilir ancak bir anda bu iyilikler seni panikletmesin. Hemen ardından gelecek olan kötülükleri düşünürsen, düşündüklerini çekersin.

Kararların ve geleceğin için önemli adımların haftası olabilir. Gelecek bir teklifi değerlendirmeden reddetme aynı zamanda oturmak yerine uğraşmayı denemelisin. Bu hafta düşünmediğin kadar derin sulara açılabilirsin.

Yurt dışı ile ilgili bir hayalin varsa bu hafta adım atabilirsin. Kendine ve inançlarına sahip çıktığında aslında her şeyin güzel ilerlediğini göreceksin. Kendin için bu hafta ne yapabilirsen onları hiç aksatmadan yapmalısın.

FAZLA HIZ ÖLDÜRÜR!

Haftaya çok hızlı başlayabilirsin ancak dikkat etmen gerekiyor. Sakin ama kararlı adımlar atmak her zaman daha işe yarar olmuştur. Dolunay iş hayatına ya da eğitim alanına müdahale edecek ve bu müdahale oldukça olumlu olacak. Dolunay bu kez senden hız işini abartmadan bir karar vermeni istiyor.

Keyifli günler kapında ve güzel bir aşk hemen onun peşinden geliyor. Bu güzel durumlar özellikle bu hafta içinde devam edecek ve senin de bu güzellikleri devam ettirmen gerekecek.

İlgi alanlarından ve hayallerinden uzaklaşma! Tatil yapmak istiyorsan da güzel bir tatil yap ve kararlarını orada şekillendir. Dolunay tüm bakış açını değiştirebilir.

GELİŞİME HAZIR MISIN?

Dolunay senin biraz gelişime ihtiyacın olduğunu düşünüyor. Sen de bunu kabul ediyorsan değişim dolu bir haftaya hoş geldin. Destekler ve yeni fikirler konusunda açık olmaya devam et. Farklı pencerelerden bakmak senin ufkunu genişletecektir.

Tüm emeklerinin karşılığını bir anda alamazsın ancak bunun için küçük adımlarla sana emeklerinin karşılığı gelebilir. Sadece kafanda bazı durumları netleştir ve olumsuz düşünmeyi engelle. Farklı insanlarla irtibat halinde olmak ufkunu açmana yardımcı olabilir.

Harcamalarını düşünerek yapmalısın ve güzel anların dozunu kaçırmadan tadını çıkarmalısın.

FIRSATLAR DOLUNAYI!

Dolunay sana para konularında bir hatırlatma yaparak gelebilir ancak fazla korkma. Harcamalar konusunda biraz düşünürsen daha rahat edeceksin. Herhangi bir ortalık söz konusu olursa bu konuda iyi düşünüp karar vermelisin.

İyi ve güzel bir dolunay kapıda! Etrafınızdaki insanlarla iletişime geçer ve eğlenceli vakit geçirirseniz çok daha iyi olacaksınız.

Maddiyat konusunda bu hafta birikim yapmaya başlarsanız çok kısa sürede karşılığını alabileceğiniz durumlar söz konusu olacak. Haftayı parasal sorunlarla açacak bile olsanız hafta sonu her şey değişebilir.

SENİN DÖNEMİN!

Evet, yanlış duymadın. Haftaya mükemmel başlangıçlar yapabilirsin ve bir anda kalabalık içinde kendini hissedebilirsin. Bazen insanın kendi farkına varabilmesi için farklı ortamlara katılması gerekir. Bu yüzden kalabalık ortamlara gitmekten korkma!

Bu hafta senin için uyumlu bir hafta olacak. Sen herkese uyumlusun ancak ikili ilişkilerde her zaman bu uyum söz konusu olmayabilir. Tabi bu durum tüm güzellikleri yok etmemeli. Buna izin vermemelisin.

Hafta senin için net olacak. Sen de evrene karşı net olursan isteklerinin ilk adımlarını bu hafta içinde yapabilirsin.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir