19 – 25 Mart Haftalık Burç Yorumları

19 – 25 Mart Haftalık Burç Yorumları

19 -25 Mart Haftası burçlara baharı müjdeliyor. Burçların her biri bugünler içinde aniden değişim yaşamak isteyebilir. Aynı zamanda aksiyon yaşama isteğiniz artabilir, daha net, bencil ve inatçılık söz konusu olabilir. Daha enerjik, hevesli ve inatçı olabilirsiniz. Bu haftanın en önemli olaylarından bir tanesi de Merkür Retrosu hareketi olacak.

Güneş seninle!
Canım Koç, güneş senin burcuna geçiyor. Bu yüzden biraz daha şanslısın ancak bu şansı çöpe atma. Daha enerjik, mutlu ve kendinle barışık olacağın bir hafta geliyor. Düşünmeden hareket etmek üzere olabilirsin bu hafta içinde buna dikkat etmelisin. Aşk hayatında mantığını dinlemek sana yakışmıyor. O yüzden bu hafta biraz kalbine şans vermelisin. Zaten senden bağımsız gelişmeler olacak gibi duruyor.

Eski defterleri açma!
Canım Boğa, bu hafta senin için eskileri açma zamanı gibi duruyor ama bunu yapıp yapmamak senin elinde. Sakin ol ve tüm her şeyi kenara bırak! Yoğun bir iş temposuna girmek üzeresin aynı zamanda içsel bir dönüş yaşayabilirsin. Kendini bu zaman dilimi içerisinde yalnızlaştırmak yerine kalabalık ortamlara atmalısın. Senin için bu hafta çok şanslı bir hafta değil o yüzden biraz dikkatli olman iyi olacaktır.

Farkındalık haftan!
Evet, canım İkizler; bu hafta senin farkındalık haftan gibi olacak. Özellikle arkadaşlık ve dostluk kavramları üzerinde duracağın bir haftadasın. Eski defterleri açacak bir dost ile karşılaşabilir ya da arkadaş ortamında bir gerginlik yaşayabilirsin. Hareketlerine dikkat ve diline sahip çık. Cüzdanında ne kadar paran olduğunu hatırla ve öyle harcamalara devam et.

Güneş yeni kararlar getiriyor!
Evet, yengeçler şimdiden Merkür Retrosuna hazırlıklı olun. Canım yengeç sana daha güzel haberler vermek isterdim ancak bu hafta biraz dikkatli olman lazım. Diline, sinirine sahip ol. Yeni kararlar alabilirsin evet ama bunları öncelikle güzel bir düşünme aşamasından geçirmelisin. İkili ilişkilerde zorlamandan yana değilim. En azından bir süre hayatı akışına bırakmalısın.


Netlik seninle!
Egosu kendinden büyük Aslan’lara müjdem var. Evet, şans seninle olabilir. Parasal konularda gelişmeler de sana iyi gelecek. Aşk ve ikili ilişkiler üzerine fazla düşünme. Çok düşünürsen işin içinden çıkamayabilirsin. Yeni olan her şey için oturup biraz düşün. Fevri hareketlerden kaçın. Tüm soruların zamanı geldiğinde cevaplarını bulursun. Son olarak sağlığına dikkat etmende fayda var.


Düşünerek hareket et!
Yeni bir sevgili, iş ya da ortam evet bunlar sana iyi gelecek ama bu haftalar içinde bu durumlarda bir yenilik yaşarsan hızlı sonlanabilir. Her şeyin hızlı olduğu dönemlere giriyoruz ancak şansında bir kırılma olmayacak. Daha çok arkadaşlıklar konusunda şanslı olduğunu hissettiğin bir döneme gireceksin. Canım Başak, bu hafta etrafındaki insanların yaralarını sarmak sana iyi gelebilir.


Hızlı karar zamanı!
Evet, canım Terazi senin için bu hafta hızlı kararlar ile sonuçlanacak gibi duruyor. Aşk, iş ya da okul her ne olursa olsun hızlı adımlar atmak isteyebilirsin. Beklemekten sıkıldın anlıyorum ama yine de çok fazla hız seni hüsrana uğratabilir. Sen yine de biraz düşün, tart sonra harekete geç. Duygusal bir hafta geçirebilir ve ailenle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsin. En azından ailen senin hızını kesebilir. Şaşırtıcı bir haber kapında gibi görünüyor.


Harcamalara dikkat!
Parayı en çok seven sen olmana rağmen asla değerini bilmiyorsun. Sakin ol ve parasal konularda çok fazla uçlara gitme. İş hayatında ekstra bir çaba harcaman gerekebilir ama sonuç güzel olacak. Aşk ya da evlilik söz konusu olabilir ve sen bu konuda sanırım biraz şanssızlık çubuğunu kırıyorsun. Şansın bu hafta açık ama biraz şükretmen gerekiyor. Tüm kararlarını uzun bir şekilde gözden geçirmelisin.


Beklenmedik mevzular!
Canım Yay, beklenmeyen ve senin kontrolün dışında gelişen pek çok olay yaşanabilir. Ama unutma her şeye müdahale edemezsin. Maddi konular ne yazık ki senin gündeminde ancak bu durum senin çözemeyeceğin bir şey değil. Yeni işler ve atılımlar düşünüyorsan kesinlikle harekete geçmelisin. Tabi düşünüp, tarttıktan sonra. Şanslı bir haftada olacaksın.


Şans seninle!
Evet, şans seninle ancak bu sana yeterli gelir mi bundan emin değilim. Maddi konuda biraz olsun nefes alabileceksin. Hayata karşı endişelerinden artık sence de kurtulma zamanı gelmedi mi? Tüm bu endişen yüzünden gerçekten görmen gerekenleri kaçırıyorsun. Merkür sana eski defterleri açtırabilir. Dikkatli olmanda fayda var.


Hızlı ve öfkeli!
Maddiyatla alakalı yeni ve mutlu edici gelişmeler mevcut. Hızlı bir başlangıç yapabilirsin ancak bu hafta içinde sakinliğini de koruman çok önemli. Etrafındaki insanların seni zorlamalarını umursamadan hareket etmelisin. Duyguların konusunda başkalarını suçlamadan gerçekten senin neler yaptığını düşünmelisin. Bu hafta Merkür ile beraber biraz hareketlerini incemelisin.


Detaylara takıl!
Canım Balık, senin bu hafta biraz detaylarda boğulman gerekiyor. Bu seni ve yolunu aydınlatacak olan ilk adımın olsun. Maddi konularda emeğinin karşılığını almadıysan henüz bekle ve inanmaya devam et. Çünkü çok yakın zamanda emeğinin karşılığını alacaksın. Yeni bir enerji seninle olacak. Hayatında değiştirmen gereken ne varsa değiştirmek için karar vermelisin.

yersizyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir