Takımlar Değişiyor, Survivor’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor!

Takımlar Değişiyor, Survivor’da Yepyeni Bir Dönem Başlıyor!

Ocak ayından beri ekranlarda olan ve Türk Televizyonlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor‘da ilginç olaylar yaşandı. Acun Ilıcalı yeni bir format değişikliğine gidileceğini açıkladı ve sürpriz bir isim adaya veda etti. 

Gelin bu akşam neler oldu kısaca bir göz gezdirelim…

1 Nisan’da yayınlanan yarışma dokunulmazlık oyunuyla başladı. All Star Takımı, Gönüllüleri 10-6 yenerek dokunulmazlığın sahibi oldu.

Gönüllüler Takımı yine bir mağlubiyetle karşılaştığı için çok üzgündü. Takımın yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu bu mağlubiyet sonucu gözyaşlarını tutamadı ve çok üzgün olduğunu belirtti.

Gönüllüler Takımı, bireysel dokunulmazlık oyunununa çıkmadan önce Haftanın En İyi Performans Sahibini öğrendi. Bu yarışmacı, ilk haftalardan beri hırsıyla ön plana çıkan Anıl oldu. Anıl geçtiğimiz hafta eleme adaylarından biriydi.

Bireysel Dokunulmazlığı ise yarışlardaki düşük performansıyla eleştirilen Cumali aldı. Cumali’nin dokunulmaz oyunu oynanırken kendini kötü hissettiğini söyledi. Doktor gözetiminden ”Oynayabilir” onayı çıkmasına rağmen oynamayıp, bireysel dokunulmazlığı kazanması takım arkadaşları tarafından eleştirildi.

Sıra Ada Konseyine geldiğine Acun Ilıcalı dikkat çeken iki açıklamada bulundu. Bunlardan ilki Batuhan Buğra Eruygun‘un yarışmaya veda ettiğiydi.

Yarışmaya birkaç hafta önce katılan Batuhan Buğra Eruygun’un adaya veda edeceğini açıkladı. Bu erken vedaya gerekçe olarak ise, Batuhan’ın mental olarak adaya uyum sağlayamadığını söylemesi olduğunu belirtti.

Sonraki açıklama ise herkesi şok etti! 

etti.

Acun Ilıcalı’nın açıklamalarına göre takımlardaki dengesizlik yüzünden Survivor All Star- Gönüllüler konseptinin bittiğini açıkladı ve bu yarışmanın galibinin All Star olduğunu açıkladı.  Bu açıklamaya göre All Star takımı 6’ya 5 şeklinde ayrılacak ve Gönüller takımındaki kişiler All Star takımından bölünmüş takımlara geçecek.

Bu karar tüm yarışmacıları şoke etti, All Star takımından Sema ve Merve Aydın karar sonrası gözyaşlarına hakim olamadı…

Acun Ilıcalı, yanlış bir format seçtiklerini ve All-Star gibi bir takımı kimsenin yenemeyeceklerini anladıklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: ”Yarın kimin hangi takımda olduğunu öğreneceksiniz. Şunu açıkca söylüyorum. Bu konsepte All Star Gönüllüleri yenmiştir. Artık denk takımlar istiyoruz” 

Hangi yarışmacıların hangi takımlarda olacağı yarın (2 Nisan) açıklanacakken, Gönüllüler Takımı son kez oylarını kullandı.

Gönüllüler Takımı tarafından yapılan oylama sonucu en fazla oyu alan Nevin ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyunun kazananı Cumali ise 2. eleme adayı olarak Birsen’i seçti. Haftanın en iyi oyuncusu seçilen Anıl da eleme adayı olarak Yağmur‘un ismini söyledi.

Bakalım adaya veda eden isim kim olacak ve yeni ekiplerde kimler olacak… Yarın yayınlanacak bölümü merakla bekliyoruz.

Acun Ilıcalı’nın konu hakkında detaylı açıklaması için buyrun;

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=E15TyzeMFcM[/youtube]

 

 

 

 

Black Ice

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir