Rastgele

Kraliyet Ailesinden Enteresan 15 Kraliyet Kuralı

Kate Middleton ve Prens Harry arasında başlayan ilişki daha sonrasında ise evlilikleri ile gündemden düşmeyen magazin malzemesi oldular. Merakı olmayan bile onların sürekli gündemde olmasıyla kraliyet ailesini merak etmeye başladı. Özellikle bu gösterişli dünyanın ardında sadece göründüğü kadar güzel şeyler olmuyor tabi! O güzel dünyanın ardında bir sıra kural da var. Ve tüm herkes bu kurallara uymak zorunda!

1. Kraliyet ailesi kadınları fotoğraflara poz verirken çenelerini yere paralel tutmak zorunda.

2. Kraliyet kadınları özellikle toplum içindeyken bacaklarını ya ayak bileğinden ya da dizden birbirine bitişik ve çapraz tutarak oturmak zorundadır.

3. Kraliçenin kıyafeti her zaman daha dikkat çekici ve parlak olmalıdır. Tüm kalabalık arasında ilk olarak o dikkat çekmelidir.

4. Ünlülerle ve normal insanlar ile objektif karşısına geçmek haliyle poz vermek yasak! Ve asil değilseniz onlara dokunamazsınız.

5. Kraliyet ailesi üyelerinin birkaç dili bilmesi gerekmektedir.

6. Kraliyet kadınları resmi etkinliklerde o güne uygun şapka takmak zorundadır. Yani bu durum sadee tarihi aşk romanlarında sınırlı kalmıyormuş. 🙂

7. Kraliçe ile aynı yemek masasındaysanız eğer onun yemeğe başlamasını beklemek zorundasınız. O başlamadan yemek yemeye başlayamazsınız.

8. Saraydaysanız ve Kraliçe uyumadıysa siz de uyuyamazsınız. Önce o uyuyacak sonrasında ise diğerleri.

9. Asla ve asla sosyal medya hesabınız olamaz. Bknz: Meghan 🙃

10. Bacak bacak üstüne atmanız yasak! Eh yasaklar o kadar çok ki bu bizi şaşırtmadı.

11. Kraliçe yemeğini bitirdikten sonra da yemeğinize devam edemezsiniz.

12. Küçük Kraliyet üyeleri belirli bir yaşa kadar şortla gezmek zorundalar. Onları büyüyene dek pantolon ile göremeyeceksiniz. Mevsim ise fark etmiyor.

13. Tahtın varisleri ya da aile üyeleri diyelim aynı seyahat aracında olamıyor. Bu biraz biri ölürse taht için devamı ölmesin bari demek gibi

14. Eğer seyahate çıkıyorsanız kesinlikle yanınıza cenaze kıyafeti almak zorundasınız. Bu her ihtimale karşı önlem almak için.

15. Kraliyet ailesi üyesi iseniz kabuklu deniz ürünü yemeniz de yasaktır.

 

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Mayıs 2018, 14:37

Sinemada Deadpool 2’yi İzlemek İçin 10 Sebep

İlk filmiyle büyük beğeni toplayan Deadpool serisinin ikincisi 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girdi. Bu filmi kimse kaçırmasın diye PigmeLaf Sosyal İçerik Platformu olarak 10 nedenlik bir liste çıkardık. İyi okumalar ve keyifli seyirler! Spoiler içermez! 10) Tam bir aile filmi Evet yanlış bulmadınız bunu Deadpool için diyoruz. Süper kahramanımız...

Devamını Görüntüle