Rastgele

Kova Burcu Erkeği ile Beraber Olmamanız İçin 10 Sebep

Şirin mi şirin! Tatlı mı tatlı! Aman pek sevimli bu Kova burcu erkekleri, değil mi? Dışarıdan tatlı, sıcakkanlı ve konuşkan olan Kova Burcu erkeklerinin iç yüzünü çözmek aslında zor değil. Ama başlangıçta onları çözemezsiniz. Biz de bu yüzden size yardımcı olmaya geldik.

1. Hobileri: Palavra

Palavra konusunda o kadar iyiler ki; bunu gerçekten anlamak için ne yazık ki bir kova burcu erkeğini yakından tanımanıza gerekecektir. Aksi halde o adamın gerçekten harika bir anlatıcı olduğuna inanırsınız. Haklarını yemeyelim çok iyi birer anlatıcıdırlar ancak yarısı palavradır. Bu adamla evlendiğinizi bir düşünmek ister misiniz?

2. En büyük ilgi alanları; güzel kadınlar

Aslında erkeklerin genellikle ilgi alanına giriyor bu durum ancak söz konusu kova burcu erkeği olduğunda iş boyut değiştirir. Siz yanındayken bile bakar, izler ve flört eder. İstediğiniz kadar ona güvenin ve kontrol edin. Eğer kova burcu erkeği ise bir minik delik bulsa ordan bile başka kadınları izler.

3. Özgürlük bekçisi!

Ay zannedersin özgürlüğünü verince dünyayı yeniden feth edecek! İşte en fazla komşu ülkelere gidebilirlerdi artık dolardan dolayı o da oldukça zor olur. Yani kendilerine ne sunarsanız sunun bu adamlar sizden her zaman özgürlük isteyecekler. Özgürlüğü de nasıl oluyorsa başka kadınlarda buluyorlar. Yine de siz bilirsiniz. 🙃

4. Çok konuşur haliyle boş konuşur!

İnanılmaz derecede fazla konuşuyorlar. “Sus” diyorsun falan ama anlamıyor. Zeki de adamdır bunlar haliyle çok okur ve çok konuşurlar. Ama çok konuşmaları herhangi bir tartışma anında sizi pes ettirebilir. Hatta gerçekci olalım “Yeter ki sus tamam sen haklısın!” demek istiyorsanız bu adamları tercih edebilirsiniz.

5. Saplantılı

Bir insana, eşyaya ya da yapamayacağı her şeye saplantılı diyebiliriz. Bu saplantısı yüzünden de imkansız olan her şeye aşırı derecede meyillidir.

6. Sorumsuz

GIF

Sevgili olduysanız bile Kova burcu erkeği ile bizden söylemesi kesinlikle evlenmeyin. Evlendiğinizde; evinizden çocuklarınıza kadar her şeyi siz düşünmek zorunda kalacaksınız. Çünkü bu adamlar dünyanın en büyük sorumsuz insanları.

7. Huysuz

Bir hata yaparsanız eyvahlar olsun! Aralıksız konuşma yetenekleri ile huysuzlukları birleşir. Her konudan da şikayet ederler. Sıcak hava ya da soğuk hava her şey ama her şey…

8. Dik kafalı

GIF

Sürekli “Aynen” derseniz belki mutlu bir beraberliğiniz olabilir. 🙁

9. Ne istediği belirsiz!

GIF

Bugün sizden o eteği giymemenizi ister yarın ise her şey değişmiştir. O eteği aldırdın neden giymiyorsun? diye sorar.

10. Her lafa gider!

GIF

Her konuda her lafa gider ama sizin lafınıza gitmez. Sokaktaki hiç tanımadığı birinin bile lafına inanır. Size en son gelir.

Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

07 Nisan 2018, 17:21

Dip: Her Şeyi Tamir Etmek Zorunda Değilsin

“Olmuyor, aklım almıyor. Ruhun ölmüş senin, ruhun. Gitmiyor, gölgen mesken tutmuş içimin odalarında, içim… Yok olmaz, imkansız, hayır… Hiçlik bile böyle yakmadı. Ne büyük inkar;intihar…” İki bölümünün peş peşe yayınladığı günden beri, yani 30 Mart’tan beri bıkmadan usanmadan, başa sarıp sarıp Gaye Su Akyol‘un bu parçasını dinliyorum. Sözler güzel, söyleyen...

Devamını Görüntüle